Úvod > Kalendář akcí > Bambule Expo
Bambule Expo
"> "> ">
31.10.
+ Přidat foto
Akce pro děti

Bambule Expo

  • 31. říjen 2021 13:00 - 17:30
Zažijte den plný divadla, hudby, tance a kouzel na Bambule Expo, které se bude konat 31. 10. 2021 v KD Semilasso v Brně pod záštitou primátorky města JUDr. Markéty Vaňkové. Přijďte společně s Královstvím hraček Bambule podpořit regionální umělce a užít si zábavu podle svých představ.
Uvidíte Sandru Riedlovou a její Zimní pohádku, zazpíváte a zatančíte si s hudebním programem Fantigo v podání Ivany Odehnalové a pak se s Jiřím Hadašem a jeho Kouzelným karnevalem vydáte na cestu kolem světa.

Všichni tři umělci provedou malé i velké světem fantazie a neuvěřitelných příběhů. V dobrodružném představení Zimní pohádka ožijí pod rukama Sandry Riedlové téměř metr vysoké loutky. Černoušek se vypraví na sever, až do Grónska, aby konečně viděl sníh. Seznámí se s Eskymákem Nanukem, ledním medvědem Ursusem, poprvé bude sekat díru do ledu a uloví rybu… A hlavně, uvidí sníh a potká Sněhovou vločku.

Ivana Odehnalová děti seznámí s vílou Fantigo, malířkou dětské fantazie, která je v jejich blízkosti vždy, když něco malují, tvoří nebo na něco myslí, i když ji zrovna nevidí. Ráda maluje to, co děti zrovna napadne, ale i to, co se děje kolem. Svět, ve kterém žijí, je totiž kouzelný a plný nádherných barev. Víla Fantigo děti provede tímto kouzelným světem pomocí písniček a společné hry.

Profesionální kouzelník a iluzionista Jiří Hadaš patří bezesporu k české kouzelnické špičce. Moderní magii se věnuje více než 20 let a za tuto dobu získal několik prestižních ocenění v soutěžích u nás i zahraničí. Do svých kouzelnických vystoupení umí vtáhnout nejen dospělé diváky, ale také nejnáročnější publikum – děti. Během jeho programu se můžete těšit na zábavná kouzla, tematické soutěže, hry, dětskou diskotéku, modelování balonků Balloon Twisting i ukázku z autorského programu Škola kouzel Jirky Hadaše.
 
Zábava (nejen) pro nejmenší
Během celého odpoledne budou v tanečním sále probíhat také taneční lekce s Pavlínou Vejnarovou, která si pro děti připravila skvěle zpracovaný koncept tance pro nejmenší. V předsálí pak bude probíhat malování na obličej a další doprovodné aktivity.
 
Zobrazit více

Provozovatel

Království hraček Bambule

Palackého tř. 832/126, 612 00 Brno-Královo Pole
612 00 Brno
Tel.:
+420 737 318 249
Email:
nemeckova@know.cz
GPS:
49,227493 16,593052
 
Region:
Jižní Morava
Oblast:
Brno a okolí
Město:
Brno
 

Vstupné

Cena: 250 Kč

 

Časová náročnost

1,0 hodina

 
 
16.11.
Večer legend

Večer legend

Brno, Jižní Morava
30.10.
Tuning show Brno

Tuning show Brno

Ostrovačice, Jižní Morava
3.11.
O nové Brno II

O nové Brno II

Brno-Královo Pole, Jižní Morava

Ubytování a restaurace v okolí

Exotický catering

Exotický catering

Brno, Jižní Morava
Butcherʼs grill & pasta

Butcherʼs grill & pasta

Brno, Jižní Morava
Hotel Vista v Brně

Hotel Vista v Brně

Brno, Jižní Morava