Úvod > Kalendář akcí > Jak se vyrábí voňavky a parfémy
Jak se vyrábí voňavky a parfémy
"> "> "> "> "> "> "> "> "> "> ">
25.9.
26.9.
+ Přidat foto
Akce pro děti

Jak se vyrábí voňavky a parfémy

  • 25. září 2021 10:0026. září 2021 18:00
Zde si můžete vyrábět různé přírodní produkty v učebně lektvarů, v perníkářské dílně, ve staré svíčkárně, nebo si pohrát se zvířátky. V horkých letních dnech můžete posedět v chladném sklepení, nebo se nechat postříkat bláznivou kytkou.
Zveme tímto do nově otevřeného areálu, který se nachází pod zámkem v obci Košátky na ploše 25.000 m2. Jedná se o bývalé hospodářské zázemí zámku, který byl postaven ve 14 století. Tuto kulturní památku jsme rekonstruovali 4 roky za dozoru památkářů.

Zde si můžete vyrábět různé přírodní produkty v učebně lektvarů, v perníkářské dílně, ve staré svíčkárně, nebo si pohrát se zvířátky. V horkých letních dnech můžete posedět v chladném sklepení, nebo se nechat postříkat bláznivou kytkou. Kdo má rád pohyb a srandu může se zúčastnit závodů v hobby horsingu, který bude pořádán každé dvě hodiny. Můžete si vzít s sebou deku a posedět, nebo poležet na trávě a načerpat vyhlášenou pozitivní a tajemnou energii.

Máme otevřeno každou sobotu a neděli od 10:00 do 18:00 hodin. Vstup je prozatím zdarma. Parkování je přímo v areálu. Dostanete se k nám i vlakem. Od nádraží je to k nám cca 5 minut chůze.
Zobrazit více
Naposledy změněno: 23. 9. 2021

Ubytování a restaurace v okolí

Zámecká restaurace na zámku Liblice

Zámecká restaurace na zámku Liblice

Byšice, Střední Čechy
Piknik v zahradách na zámku Liblice

Piknik v zahradách na zámku Liblice

Liblice, Střední Čechy
Ubytování u jezera Lhota

Ubytování u jezera Lhota

Lhota, Střední Čechy
Sporthotel Benátky nad Jizerou

Sporthotel Benátky nad Jizerou

Benátky nad Jizerou, Střední Čechy