!

Upozornění: Vzhledem k aktuálním vládním opatřením jsou akce a provoz turistických cílů výrazně omezeny. Doporučujeme před vlastní návštěvou ověření u organizátora.

Úvod > Kalendář akcí > Floria Vánoce 2020 - zrušeno
Floria Vánoce 2020 - zrušeno
"> "> "> ">
12.12.
+ Přidat foto
Lidová řemesla a trhy

Floria Vánoce 2020 - zrušeno

Kdy 12. prosinec 2020 9:00 - 17:00
Na Výstavišti Kroměříž proběhne tradiční výstava Floria Vánoce. Výstava Floria Vánoce láká na sbírku desítek betlémů a koncert Petry Janů s dětským sborem.
Na Výstavišti Kroměříž proběhne 12. prosince tradiční adventní program. Návštěvníky zaujmou krásně nazdobené pavilony, unikátní sbírka vánočních betlémů a adventní koncert Petry Janů.

Po krásných koncertech Báry Basikové a Lenky Filipové se letos představí se svým vánočním programem Petra Janů, která vystoupí spolu s dětským sborem Slunečnice. Koncert proběhne v pátek 6. prosince od 20 hod. Diváci se mohou těšit na adventní program plný jejích nejznámějších hitů v originálním akustickém podání.

Samotná výstava Floria Vánoce proběhne v sobotu 12. prosince. V rámci výstavy si lidé zakoupí adventní věnce, vánoční stromečky nebo vlastnoručně vyráběné dárky ze dřeva či železa. Ke zhlédnutí bude několik ukázek tradičních řemesel a lidové umělecké výroby. Výstavy se tradičně zúčastní školy a školky z Kroměříže i blízkého okolí, které budou soutěžit o nejkrásněji nazdobený vánoční stromeček.

V pavilonu A budou vystaveny desítky velmi hodnotných betlémů z širokého okolí. Návštěvníci se mohou těšit i na unikátní betlém v životní velikosti, který vyrábí umělečtí řezbáři pro kroměřížské Výstaviště průběžně již několik let. V pavilonu B vystoupí během celého dne dětské divadelní a hudební soubory.
 
Zobrazit více
Naposledy změněno: 6. 12. 2020

Ubytování a restaurace v okolí

Hotel a restaurant Octárna

Hotel a restaurant Octárna

Kroměříž, Východní Morava
Restaurace Radniční sklípek Kroměříž

Restaurace Radniční sklípek Kroměříž

Kroměříž, Východní Morava
Hotel a hostel U Zlatého kohouta

Hotel a hostel U Zlatého kohouta

Kroměříž, Východní Morava