Úvod > Kalendář akcí > Zámecké sklepení v moci pekelné 2019
Zámecké sklepení v moci pekelné 2019
"> "> ">
1.12.
5.12.
+ Přidat foto

Zámecké sklepení v moci pekelné 2019

Kdy 1. prosinec 2019 - 5. prosinec 2019 Výstavy
Od 1. do 5. prosince ovládne Zámecké sklepení v Litomyšli opět moc pekelná. I tento rok se děti činily, vytrvale zlobily a kniha hříchů se úspěšně plnila. Program je vhodný pro statečné děti od 6 let či pro trapiče jakéhokoli věku.

Zámecké sklepení v moci pekelném

 
Od 1. do 5. prosince ovládne Zámecké sklepení v Litomyšli opět moc pekelná. I tento rok se děti činily, vytrvale zlobily a kniha hříchů se úspěšně plnila.

Program je vhodný pro statečné děti od 6 let či pro trapiče jakéhokoli věku. Během těchto dní se návštěvníci mohou těšit také na mikulášské Sklepení v moci pekelné. Akci Zámecké sklepení v moci pekelné společně pořádají Smetanův dům, Smetanova Litomyšl, o.p.s., Dům dětí a mládeže Litomyšl a Státní zámek Litomyšl.
 

Než půjdete do pekla, je třeba vědět...

Seznam hříchů a dobrých skutků
Aby se Lucifer a Mikuláš lépe orientovali v hříškách a dobrých skutcích vašich dětí, vyplníte pekelný formulář.
 
Mikulášská nadílka
V rámci návštěvy Zámeckého sklepení v moci pekelné nabízíme rodinám bezplatné předání mikulášské nadílky v lese vánočních stromků. Zájemci o tuto službu si sami zajišťují obsah nadílky, kterou je třeba označit jménem a věkem obdarovaného a předat pracovníkům sklepení nejpozději 15 minut před objednaným časem prohlídky. Pozor, balíček nesmí být těžší nežli jeden kilogram! Každý gram navíc propadá peklu!!!
 
Jak to probíhá?
15 minut před objednaným časem si v pokladně Zámeckého sklepení zakoupíte nebo se prokážete již koupenou vstupenkou. Zkontrolujete hříchy svého dítka a předáte případnou označenou nadílku. Poté v chodbě před sklepením počkáte na zahájení vaší prohlídky. Ta trvá cca 15 minut. Až prohlídka skončí a andělé budou vyvádět skupinu z pekla na povrch zemský, vy neodcházíte, ale zůstanete v prostoru pod schodištěm. V jednom ze sálů zámeckého sklepení, mezi vánočními stromečky, kam vás doprovodí anděl, se setkáte s Mikulášem. Ten možná pochválí děti a předá jim nadílku.
Celý popis
Naposledy změněno: 4. 2. 2019

Ubytování a restaurace v okolí