Úvod > Kalendář akcí > Jonáš Ledecký v Apple museu
Jonáš Ledecký v Apple museu
"> ">
25.9.
31.12.
+ Přidat foto

Jonáš Ledecký v Apple museu

Kdy 25. září 2019 10:00 - 31. prosinec 2019 22:00 Výstavy
Ilustrátor komiksů, grafik a hudebník představí přes 100 originálních ilustrací, včetně komiksů pro playboy magazín a komiksové adaptace povídek Z jedné a druhé kapsy Karla Čapka.Představení kompletní tvorby pro Ester Ledeckou, včetně jejích olympijských kombinéz.
Autor komiksů 'KIWI', 'The Empress', 'Kitty Style' a spoluautor komiksu 'Pussycat Assassins'. Scénárista a ilustrátor komiksu 'Kapsy' - první komiksové adaptace Povídek z jedné a druhé kapsy Karla Čapka. Ke spolupráci na knize oslovil i řadu dalších výtvarníků. V komiksu 'Karel IV. Pán světa' figuroval jako hlavní ilustrátor.

Od roku 2014 navrhuje závodní kombinézy pro svoji sestru - Ester Ledeckou (dvojnásobnou olympijskou vítězku v lyžování a snowboardingu a několikanásobnou mistryni světa ve snowboardingu, držitelku sedmi křišťálových glóbů).

Jeho práce zahrnuje i zakázky pro Vogue, Elle, Crew / DC Comics, Coca-Cola, Mattel, Future Gate festival, Schweppes, Continental AG, Audi, Sport Invest, Výtvarné potřeby v Soukenické, Drumphonic a další.   Výstava se koná v krásných románských sklepeních měšťanského domu z 12. století, které jsou součástí prostor Apple musea. Navštívit tak můžete i největší soukromou sbírku produktů firmy Apple na světě.
Celý popis
Naposledy změněno: 1. 10. 2019