Úvod > Kalendář akcí > Krasobus: sezonní turistická linka Blansko – Skalní mlýn
Krasobus: sezonní turistická linka Blansko - Skalní mlýn
">
1.6.
30.9.
+ Přidat foto
Sportovní akce

Krasobus: sezonní turistická linka Blansko – Skalní mlýn

  • 1. červen 2021 – 30. září 2021
Sezonní turistická autobusová linka Krasobus vás dopraví z Blanska přímo ke Skalnímu Mlýnu. Je součástí sítě IDS JMK a platí na ní tarify IDS.
Sezonní turistická autobusová linka nazvaná stylově Krasobus (č. 226) byla vytvořena pro návštěvníky Moravského krasu. Umožní nejen častější a pohodlnější dopravní spojení všem turistům mířícím za zážitky do oblíbených jeskyní, ale na rozdíl od běžné autobusové linky Blansko – Skalní mlýn nekončí  tato okružní linka na autobusovém nádraží, nýbrž vás pohodlně dopraví až do samého centra města Blanska.

Linka, jejíž jméno Krasobus vybrali návštěvníci internetových stránek blanensko.cz, je vždy od června v provozu denně. Odjíždí z Blanska od Autobusového stanoviště a zastavuje na znamení v zastávkách ČKD ředitelství, Stojírna, Nová hala, Orlík, DSB slévárna a Přehrada.

Linka Krasobus je součástí sítě IDS JMK a platí na ní tarify IDS. U řidiče je možné zakoupit také běžnou jednosměrnou jízdenku v ceně 10 Kč. Pamětní zpáteční jízdenka v ceně 30 Kč obsahuje slevové kupony na služby v Blansko a Moravském krasu. Platnost slevových kuponů je neomezená. Pamětní jízdenky jsou v prodeji v období od června do září.


Prodejní místa pamětních jízdenek

  • u řidiče
  • Informační kancelář Blanka
  • Informační centrum Skalní mlýn
  • Předprodej – autobusové nádraží
  • Hotel Skalní mlýn
Zobrazit více
Naposledy změněno: 12. 8. 2021