!

Upozornění: Vzhledem k aktuálním vládním opatřením jsou akce a provoz turistických cílů omezeny. Doporučujeme před vlastní návštěvou ověření u organizátora.

Úvod > Kalendář akcí > METROpolitní léto hereckých osobností 2021
METROpolitní léto hereckých osobností 2021
">
1.6.
31.8.
+ Přidat foto
Hudební a divadelní akce

METROpolitní léto hereckých osobností 2021

Kdy 1. červen 2021 – 31. srpen 2021
Již 18. ročník Metropolitního léta hereckých osobností proběhne od 1. června do 31. srpna 2021 v Praze na Letní scéně Vyšehrad, v divadle Studio DVA a poprvé také na nové Letní scéně Výstaviště Holešovice a u Libeňského zámečku.

Kromě letního hitu legendární lovestory STARCI NA CHMELU a loňských novinek DUETY a REVIZOR, budou hlavním lákadlem letních scén nejnovější komedie Studia DVA Vše o mužíchTři grácie z umakartu. Chybět samozřejmě nebudou ani osvědčené tituly z minulých let a již pojedenácté jsou připravena i hudební setkání pod širým nebem.

Představení na Letní scéně Vyšehrad začínají ve 20.00 hodin a do areálu je vstup umožněn vždy 30 minut před začátkem představení/koncertu. Na Letní scéně Výstaviště Holešovice pak v 19.30 či ve 20.00.

Představení se konají i za deště a nepříznivého počasí. Jeviště je vždy kryté a diváci dostávají pláštěnky. V případě chladného počasí je možné si zapůjčit deku za poplatek 20 Kč. (Při dešti se deky nepůjčují.)

Veřejné toalety se nacházejí mimo areál Letní scény nedaleko katedrály sv. Petra a Pavla (vzdálenost cca 150 m). Vzhledem k charakteru kulturní památky a přírodního amfiteátru závažné stavebně technické důvody vylučují prostor přizpůsobit osobám s omezenou schopností pohybu.

Zobrazit více
Naposledy změněno: 4. 3. 2021

Ubytování a restaurace v okolí