Úvod > Kalendář akcí > Muzejní noc v Jihočeském muzeu
Společenské akce

Muzejní noc v Jihočeském muzeu

Kdy 18. červen 2021
Dovolujeme si vás tímto pozvat na Muzejní noc, která se koná v pátek 18. června 2021 od 18:00 hodin v hlavní budově Jihočeského muzea v Českých Budějovicích (Dukelská 242/1) a od 16:00 hodin i na dalších místech v Českých Budějovicích.
Připraven je bohatý program pro všechny věkové kategorie. Vstup je ZDARMA!

Zapojené kulturní instituce a subjekty (Budějovická Muzejní noc 2021): Jihočeské muzeum v Českých Budějovicích, Alšova jihočeská galerie, Jihočeská vědecká knihovna, Hvězdárna a planetárium České Budějovice s pobočkou na Kleti, Jihočeská filharmonie, Kongregace bratří Nejsvětější Svátosti a Statutární město České Budějovice.
 
Festival muzejních nocí 2021 pořádá Asociace muzeí a galerií České republiky, z. s. s finanční podporou Ministerstva kultury, ve spolupráci s Asociací krajů ČR, Jihočeským krajem, Statutárním městem České Budějovice a Jihočeským muzeem v Českých Budějovicích (příspěvkovou organizací Jihočeského kraje). Akce se koná pod záštitou hejtmana Jihočeského kraje MUDr. Martina Kuby, primátora Statutárního města České Budějovice Ing. Jiřího Svobody a Asociace krajů ČR.

Národní zahájení
Zobrazit více
Naposledy změněno: 7. 6. 2021

Ubytování a restaurace v okolí

Kavárna Borůvka v Českých Budějovicích

Kavárna Borůvka v Českých Budějovicích

České Budějovice, Jižní Čechy
Restaurace Zvon České Budějovice

Restaurace Zvon České Budějovice

České Budějovice, Jižní Čechy
Hotel Garni České Budějovice

Hotel Garni České Budějovice

České Budějovice, Jižní Čechy