Úvod > Kalendář akcí > Objevuj památky s princeznou Arabelou
Objevuj památky s princeznou Arabelou
"> "> "> "> "> "> ">
28.5.
31.10.
+ Přidat foto
Společenské akce

Objevuj památky s princeznou Arabelou

  • 28. květen 2021 – 31. říjen 2021
Exkluzivní tipy na výlety po vybraných nestátních památkách, které s redakcí portálu Objevuj památky připravuje herečka Jana Nagyová – představitelka slavné princezny Arabely ze stejnojmenného seriálu. Součástí je také fotosoutěž na FB a IG Objevuj památky o seriálové ceny a setkání s Arabelou.
Autoři propagačně – prezentačního projektu Objevuj památky podporujícího 4. rokem nestátní kulturní a technické památkové objekty našli inspiraci v seriálovém nápadu propojení říše pohádek se světem lidí. Tak jako pohádkové příběhy neodmyslitelně patří k památkám, patří v dnešní době památky (k) návštěvníkům. Nad realizací této myšlenky převzala patronát jedna z našich nejznámějších televizních princezen, Arabela. Představitelka titulní role, slovenská herečka Janu Nagyová, se stala nejenom tváří projektu, ale pozve na výlety a také osobně vyhodnotí facebookovou a instagramovou fotosoutěž (viz níže).

Arabela Jana Nagyová:
„Hrady, zámky a další památky mám velmi ráda. Často je s rodinou navštěvuji a obdivuji jejich různorodou architekturu, zajímavé interiéry a sbírky. Ze všeho nejraději tam ale sním. Přemýšlím, kdo se tady v minulosti procházel, kdo tu seděl, a také se kochal stejně jako já. Těším se, že vás od jara do podzimu osobně pozvu na několik krásných historických míst“.

Letošní rok se stane tváří tipů na výlety po památkách a online soutěže Arabela, Jana Nagyová. Herečka osobně pozve uživatele portáluod konce května do konce října na 18 historických objektů.

Instagramová a facebooková soutěž
Vydejte se na výlet na památku zapojenou v projektu Objevuj památky a nápaditě ji vyfoťte tak, aby bylo poznat, kde se nacházíte. Na Instagramu ji označte #objevujpamatky, na Facebooku označte a pošlete na @objevujpamátky.

Hlavní cenou je replika kouzelného prstenu. Druhá cena je čarodějnická křišťálové koule. Další ceny jsou pak dárkové DVD sety seriálu Arabela a volné vstupenky na vybrané objekty zapojené v projektu. Ceny v závěru roku 2021 předá osobně Arabela, Jana Nagyová.
Zobrazit více

Provozovatel

Objevuj památky

Pekařská 395/37
603 00 Brno-střed
Tel.:
+420 605 972 588
Email:
lukas@objevujpama...
Email:
letohradekbrno@se...
Facebook:
https://www.faceb...
WWW:
www.objevujpamatk...
GPS:
49,188434 16,589029
 
 

Vstupné

Cena: zdarma

 

Časová náročnost

0,5 hodiny

 
 

Ubytování a restaurace v okolí