Úvod > Kalendář akcí > Pohádková vesnička Podlesíčko - prohlídky během adventních a vánočních víkendů
Pohádková vesnička Podlesíčko - prohlídky během adventních a vánočních víkendů
"> ">
7.12.
29.12.
+ Přidat foto

Pohádková vesnička Podlesíčko - prohlídky během adventních a vánočních víkendů

Kdy 7. prosinec 2019 - 29. prosinec 2019 Akce pro děti
Komentované prohlídky venkovních prostor vesničky za doprovodu kouzelných bytostí, krátká pohádková scénka a soutěže pro děti za sladké odměny tu probíhají od 7. do 29. prosince 2019, konkrétní termín si je však třeba zarezervovat.
Pohádková vesnička slouží hostům především jako ubytovací kapacita, proto volný vstup do vesničky není možný.Ve vybraných dnech se můžete zůčastnit průvodu Pohádkovou vesničkou za doprovodu pohádkových bytostí .

Pohádkové bytosti pro vás otevřou brány Pohádkové vesničky, abyste si ji mohli prohlédnout a zjistit jak znáte pohádky v sobotu a neděli 7. a 8. prosince, v úterý 10. prosince, o víkendu 14. a 15. prosince, v úterý 17. prosince a o poslední adventní sobotě 21. prosince. Během Vánoc se za pohádkami můžete vypravit 28. a 29. prosince 2019.

A co pro vás bude připraveno? Prohlídka venkovních prostor vesničky, pohádkové bytosti, veselá scénka a soutěž pro děti za dobroty. Vstupné je pro dospělé 160 Kč a děti a senioři zaplatí 80 Kč. Děti do 3 let mají vstup zdarma. Podlesíčko lze navštívit pouze po předchozí rezervaci termínu na webových stránkách.
 
Celý popis
Naposledy změněno: 24. 7. 2020