Úvod > Kalendář akcí > Poznej #světovéČesko a vyhraj
Poznej #světovéČesko a vyhraj
">
20.9.
24.9.
+ Přidat foto
Společenské akce

Poznej #světovéČesko a vyhraj

Kdy 20. září 2021 – 24. září 2021
Partnerem projektu #světovéČesko je kraj Vysočina, v rámci kterého představuje návštěvníkům kraje atraktivní místa k odpočinu i relaxaci. Soutěž od pondělí 20. září 2021 do pátku 24. září 2021.
Co pro výhru musíš udělat?
Poslouchej Evropu 2 od 9:00 do 18:00 hodin, počkej si na signál od moderátora a dovolej se jako třetí do studia Evropy 2 na telefonní číslo +420 257 400 888. Pokud správně zodpovíš soutěžní otázku, výhra je Tvoje!

Co můžeš vyhrát?

V pondělí hrajeme o voucher do Hotelu Fabrika**** (Humpolec) – ubytování pro 2 osoby na 2 noci ve 2lůžkovém pokoji Premium, snídaně, 3chodová večeře, welcome drink a privátní vířivka na 60 minut s župany, chlazeným sektem a čerstvým krájeným ovocem.

Pokud máš rád moderní svěží design, čisté prostředí a chutnou domácí gastronomii, Hotel Fabrika**** v Humpolci je pro Tebe ideální volbou. Humpolec a jeho okolí nabízí nespočet možností pro relax i aktivní odpočinek.

Úterní výherce získá voucher do Hotelu Jelínkova vila (Velké Meziříčí) – relaxační wellness pobyt pro 2 osoby na 2 noci v luxusním historickém pokoji, masáž pro 2 osoby na 60 minut, wellness, bazén se saunou, 2x snídaně pro 2 osoby, 1x 4chodová večeře pro 2 osoby a láhev sektu na pokoji.

Součástí hotelu je i gurmánská rybí restaurace či řemeslný pivovar.

Ve středu rozdáme voucher do butikového Hotelu Kocour (Třebíč) – ubytování pro 2 osoby na 3 noci a polopenze.

Stylový butikový hotel s rodinnou restaurací! Prožij dovolenou v domě z 16. století s jedinečnou atmosférou Židovského města v Třebíči.

Čtvrtečnímu výherci věnujeme voucher do Hotelu U Zlatého lva (Havlíčkův Brod) – ubytování pro 2 osoby na 2 noci, snídaně pro 2 osoby, večeře pro 2 osoby s výběrem 3 jídel a 2 nápojů.

Hotel v samém srdci Havlíčkova Brodu, které bylo vyhlášeno historickým městem roku 2020. Hotel U Zlatého lva nabízí 11 útulných pokojů s výjimečnou atmosférou a stylový restaurant s výbornou kuchyní.

A v pátek výherce čeká voucher do Wellness Hotel Harmony (Třešť) – ubytování pro 2 osoby na 2 noci, snídaně, 1x 3chodová večeře při svíčkách, láhev sektu, relaxační masáž na 30 minut a privátní whirlpool na 60 minut.

Wellness Hotel Harmony je ideální pro všechny, kteří ocení moderní styl a kvalitní a profesionální služby v příjemném a klidném prostředí Vysočiny poblíž Telče. Hotel nabízí moderní vířivku, finskou, parní a infrasaunu. Dále se zde můžete oddávat léčivým bylinným koupelím i masážím.

Zobrazit více
Naposledy změněno: 20. 9. 2021