!

Upozornění: Vzhledem k aktuálním vládním opatřením jsou akce a provoz turistických cílů výrazně omezeny. Doporučujeme před vlastní návštěvou ověření u organizátora.

Úvod > Kalendář akcí > Turistická karta 2020 Znojmo
Turistická karta 2020 Znojmo
"> ">
1.7.
30.9.
+ Přidat foto
Společenské akce

Turistická karta 2020 Znojmo

Kdy 1. červenec 2020 – 30. září 2020
Návštěvníci Znojemska a Podyjí budou mít letos v létě příležitost získat hned několik velmi lákavých odměn, a dokonce mohou vyhrát svou příští dovolenou!
První červencový den totiž odstartuje nový projekt destinační společnosti ZnojmoRegion „Turistická karta 2020“, který nabídne originální dárky i zajímavé slevy a bonusy na vybrané služby cestovního ruchu. Za návštěvu uvedených turistických cílů získáte razítko a nasbíráte-li tři různá, můžete si na 4. navštíveném místě vybrat určitou odměnu.

Každý zapojený subjekt – a je jich celkem 26 – přitom nabízí něco jiného. Nejčastěji jde o možnost získat při nákupu vstupenky pro 1 dospělého zdarma vstupenku pro druhého dospělého anebo pro 2 děti. Nechybí ovšem ani originální dárky, zajímavé slevy, zážitkové bonusy anebo chutné odměny za konzumaci v restauracích, vinařstvích či pivovarech.

To však není jediná prémie, kterou může Turistická karta přinést. Její součástí je totiž i minidotazník pro návštěvníky regionu, jehož vyplněním se zařadí do slosování o Velkou cenu ZnojmoRegionu. Tou bude dovolená na Znojemsku – dárkový voucher na ubytování i vstupy a zážitky, které si může výherce vybrat kdykoliv až do konce roku 2021. Velké ceny přitom budou vlastně dvě – voucher na Rodinnou dovolenou pro 4 osoby se zážitky vhodnými pro děti a voucher na Dovolenou s přívlastkem pro 2 určený pro dospělé páry jakéhokoliv věku se zážitky spojenými s vínem i pivem (podrobnější popis odměn níže). Slavnostní vylosování Velké ceny ZnojmoRegionu je přitom naplánováno jako součást programu zahájení Znojemského Adventu, tedy 29. 11. 2020. Dva vylosovaní šťastlivci tak získají velmi hodnotný vánoční dárek.

Turistická karta bude od 1. 7. do 30. 9. 2020 k dispozici zdarma u všech turistických infocenter v regionu i u všech zapojených subjektů a členů ZnojmoRegionu. Odevzdávat (s vyplněným minidotazníkem nebo i nevyplněným) se bude vždy při čerpání vybrané odměny.
 
Zobrazit více
Naposledy změněno: 21. 6. 2020

Ubytování a restaurace v okolí