!

Upozornění: Vzhledem k aktuálním vládním opatřením jsou akce a provoz turistických cílů výrazně omezeny. Doporučujeme před vlastní návštěvou ověření u organizátora.

Úvod > Kalendář akcí > Týden mozku online
(c) Jana Plavec
"> (c) Jana Plavec "> (c) Jana Plavec ">
15.3.
21.3.
+ Přidat foto
Festivaly

Týden mozku online

Kdy 15. březen 2021 9:0021. březen 2021 18:00
Týden mozku je jedinečný cyklus přednášek o nejnovějších objevech a trendech ve výzkumu mozku a neurovědách, který je součástí Brain Awareness Week (BAW) – celosvětové kampaně na zvýšení povědomí veřejnosti o úspěších a přínosech výzkumu mozku.
Týden mozku pro vás chystáme tentokrát online! Opět se můžete těšit na přednášky o nejnovějších objevech a trendech ve výzkumu mozku a neurovědách. Chybět nebude ani doprovodný program. Hlavní přednáškový cyklus bude probíhat tak, jak jste zvyklí, od pondělí do pátku, ovšem letos v odpoledních až podvečerních hodinách. Přednášky budeme vysílat vždy živě na našem Facebooku a YouTube kanálu Akademie věd ČR.

Týden mozku je součástí Brain Awareness Week (BAW) – celosvětové kampaně na zvýšení povědomí veřejnosti o úspěších a přínosech výzkumu mozku. Tradici Týdne mozku v České republice inicioval a založil český neurovědec profesor Josef Syka v roce 1998.
Zobrazit více
Naposledy změněno: 10. 3. 2021