Úvod > Kalendář akcí > Noční běh Valachy – zrušeno
Noční běh Valachy - zrušeno
"> "> "> ">
8.5.
+ Přidat foto
Sportovní akce

Noční běh Valachy – zrušeno

Kdy 8. květen 2021 18:00 - 23:30
Závod se koná 8. 5. 2021 na okruhu v údolí Léskové v délce 10 km.
Závod vede od hotelu Galik po lesní šotolinové cestě směrem nad hotel Lanterna do místní části Miloňov. Zda se trasa stáčí doleva a po místní silnici se běžci napojí na cyklostezku Bečva. Po ní se běžci dostanou zpět na start k hotelu Galik.

Pro lepší orientaci je trasa závodu označena červenými reflexními šipkami, reflexními páskami a blikajícími červenými světýlky. Každý závodník musí být vybaven čelovkou s nabitými baterkami. Bez zapnuté čelovky nebude žádný závodník vpuštěn na trasu.

Start závodu je intervalový. Závodníci startují po 10 vteřinách v pravidelných intervalech. Časomíra měří přesný čas od startu.

Děti startují hromadně podle věkových kategorií. Časy startu u dětských závodů může pořadatel změnit podle aktuálního počtu přihlášených dětí.

Parkování bude možné na centrálním parkovišti u hlavní sjezdovky Razula. Dbejte při parkování pokynů pořadatelů. U hotelu Galik ani v jeho okolí nebude parkování možné. Z parkoviště Razula se k hotelu Galik dostanete pěšky po silnici vedoucí k hotelu Galik, cca 300 metrů.

Závod je součástí Valachy Tour.
Zobrazit více
Naposledy změněno: 15. 7. 2021

Ubytování a restaurace v okolí