!

Upozornění: Vzhledem k aktuálním vládním opatřením jsou akce a provoz turistických cílů výrazně omezeny. Doporučujeme před vlastní návštěvou ověření u organizátora.

Úvod > Kalendář akcí > Valtické vinné trhy - zrušeno
Valtické vinné trhy - zrušeno
">
30.10.
31.10.
+ Přidat foto
Historické a vojenské akce

Valtické vinné trhy - zrušeno

Kdy 30. říjen 2020 10:0031. říjen 2020 22:00
53. ročník Valtických vinných trhů, nejstarší celostátní soutěže vín s mezinárodní účastí v ČR s více než stopadesátiletou historií, proběhne v prostorách valtického zámku.

Milí milovníci vína, vinaři a vinařství, moc nás mrzí, že musíme v rámci aktuálních nařízení vlády ČR přece jen zrušit přehlídku nejlepších vín v areálu Zámku Valtice. Valtické vinné trhy zůstanou v roce 2020 omezeny pouze na vinařskou soutěž. Svoz vzorků i nadále proběhne dle plánu, a to ve dnech 29. – 30. září 2020. Věříme, že další ročníky VVT již proběhnou beze změn a budeme si moct tuto vinařskou událost opět společně užít. Děkujeme za pochopení.

53. ročník Valtických vinných trhů, nejstarší celostátní soutěže vín s mezinárodní účastí v ČR s více než stopadesátiletou historií, proběhne v prostorách valtického zámku 30. a 31. října 2020. 

Na 150 vinařských firem a společností přiveze jako každoročně do soutěže, konané v zrenovované jízdárně a přilehlé konírně Zámku Valtice, téměř tisícovku vín. Hodnocení vín provádí profesionální degustátoři.

Program doplní jarmark na zámecké balustrádě, bohatá nabídka stánkového prodeje pochutin širokého výběru a kulturní vystoupení na zámeckém dvoře.

Zobrazit více
Naposledy změněno: 24. 9. 2020

Ubytování a restaurace v okolí