Úvod > Kalendář akcí > Welcome to the Future
Společenské akce

Welcome to the Future

Kdy 19. červen 2021 10:00 - 22:00
Tématem konference bude vztah technologie a svobody, a především budoucnost, do které nás tato dvojice zavede. Oboustranný vztah mezi technickým pokrokem a svobodou, kde svoboda umožňuje rychlejší vývoj, a ten nám zase umožňuje kráčet rychleji po cestě za svobodou, se zdaleka netýká jen kryptoměn.
REGIONÁLNÍ KONFERENCE 2021
Kdy: 19.6.2021
Kde: CEVRO Institut (Praha)

Každoroční regionální konference Students for Liberty CZ se vrací 19. června 2021. Odehrávat se bude opět na CEVRO Institutu, a těšit se můžete jako vždy na odpoledne plné skvělých hostů a zajímavých přednášek a diskuzních panelů, i na večerní afterparty.

Tématem konference Welcome to the Future – Vítejte v budoucnosti bude vztah technologie a svobody, a především budoucnost, do které nás tato dvojice zavede. Oboustranný vztah mezi technickým pokrokem a svobodou, kde svoboda umožňuje rychlejší vývoj, a ten nám zase umožňuje kráčet rychleji po cestě za svobodou, se zdaleka netýká jen kryptoměn.

Zabývat se budeme tématy od sdílené ekonomiky, šifrované komunikace a umělé inteligence až po kyborgismus. Jaké jsou nedávné průlomy v těchto oblastech, jak nám již dneska pomáhají bránit se státní moci, a jaké možnosti nám přinesou v budoucnu? Zaplatíme doručovacímu dronu za zásilku čipem v ruce, nebo uletíme cenzorům na robotických křídlech z 3D tiskárny? Připojte se k nám na konferenci o budoucnosti!

Program konference bude tento rok převážně v češtině.

Vynasnažíme se, aby konference byla pro účastníky všech věků maximálně bezpečná. Protože v tuto chvíli není jasné, kolik účastníků se v červnu bude moci zúčastnit prezenční konference, prosíme vás o včasnou registraci.

 
Zobrazit více
Naposledy změněno: 29. 5. 2021