Úvod > Kalendář akcí > Young Film Camp
Young Film Camp
"> Young Film Camp
2.8.
8.8.
+ Přidat foto
Akce pro děti

Young Film Camp

  • 2. srpen 2021 9:008. srpen 2021 19:00
Je ti 14-17 let? Baví tě filmy, seriály nebo hry? Točíš? Nebo chceš zkusit, jaké to je? Pokud jsou tvé odpovědi kladné, Young Film Camp je tu pro tebe! Týdenní příměstská akce plná audiovize, tvořivosti a kritického uvažování již dlouhá léta svádí dohromady kreativní a nadšené jedince!
Mnozí z našich absolventů dnes úspěšně studují na FAMU či  jiných filmových školách a svou lásku k filmu živí i nadále. Pokud se k nim chceš přidat a potkat spoustu kamarádů s podobnými zájmy, napiš nám na  camp@youngfilmfest.cz.

KDY?
2. – 8. srpna 2021. každý den od 9:00 do 19:00.
Ve středu 4. srpna nás čeká celodenní výlet.

KDO?
Camp je vhodný pro úplné začátečníky, kteří teprve audiovizi poznávají, ale i pro zkušenější jedince – včetně těch, kteří byli na Young Film Festu.

KDE?
V pražském uměleckém centru DOX a jeho okolí.
Poupětova 1, 170 00 Praha 7 – Holešovice
Camp není pobytový.

ZA KOLIK?
4300,- Kč
Cena zahrnuje 7 dní bohatého programu, pronájem prostor DOXu, dobrý teplý oběd a dvě svačiny denně, profesionální techniku, učební pomůcky a čas hned několika lektorů.

CO SE NAUČÍŠ?
Pronikneš do tajů audiovizuálního světa – vyzkoušíš si různé složky filmové i jiné kreativní tvorby a naučíš se praktickým znalostem (kamera, střih, režie). S kolegy a lektory budeš diskutovat o svých nápadech i o perspektivách ostatních a naučíš se tvořit v kolektivu. V neposlední řadě zažiješ spoustu zábavy a vytvoříš si cenné vazby na mnohé začínající tvůrce.

PROČ ZROVNA MY?
S příměstskými tábory se letos roztrhl pytel, ale málokterý z nich nabízí to, co my. Campy pořádáme už pěknou řádku let a máme svoje know-how. Není divu, že velká část našich účastníků se filmu věnuje i nadále, ať už jako poučení amatéři nebo profesionálové. Náš kurz je řádně intenzivní a máme dostatek lektorů, takže se ti dostane největší možné péče. Od svých účastníků vyžadujeme opravdové zapálení, ale se stejným nadšením do našeho setkávání vstupujeme i my!

KDO JSME?
Young Film Camp pořádá spolek krutón, z.s., který se už mnoho let zaměřuje na audiovizuální výchovu, vzdělávání a pořádání různých událostí včetně filmové distribuce. S pozměněným názvem a upraveným konceptem probíhá více než deset let, vychází z vyzkoušených formátů letních uměleckých soustředění, audiovizuálních workshopů a přednášek.

JAK SE PŘIHLÁSIT?
Pokud máš zájem o účast na našem Campu, napiš nám na camp@youngfilmfest.cz. Obratem se k tobě dostane někdo z týmu.
Zobrazit více
Naposledy změněno: 16. 7. 2021
23.10.
Pan Pros

Pan Pros

Praha 7, Praha
10.12.
Aigel

Aigel

Praha 7, Praha
12.5.
10.10.
Vanitas

Vanitas

Praha 7, Praha
10.2.
Jazz poetry

Jazz poetry

Praha 7, Praha

Ubytování a restaurace v okolí

The Eatery

The Eatery

Praha 7, Praha
Phill's Twenty7

Phill's Twenty7

Praha 7, Praha
Restaurace Salut

Restaurace Salut

Praha 7, Praha