Úvod > Co chcete dělat? > Aparthotel Hartmanice
Ubytování

Aparthotel Hartmanice

Rodinná dovolená uprostřed krásné přírody v klidu a soukromí domova – přesně tohle Vám poskynou apartmány Šumava v horském městečku Hartmanice. Nově zrekonstruovaný apartmánový dům se nachází v samém centru obce. V přízemí domu si návštěvníci pohou posedět v příjemné kavárně.
V naší kavárně podáváme vynikající kávu z pražírny Yakima Coffe, která se zaměřuje na jednodruhovou výběrovou arabiku s původem,domací dorty alkoholické i nealkoholické nápoje.

Zdarma parkování u apartmanového domu.
Zdarma Wi-Fi na pokoji a v celém objektu.
Zdarma úschovna kol a lyží, zapůjčení grilu.
Možná platba fakturou od zaměstnavatele a s fondu FKSP.
Ubytování vhodné také pro školy v přírodě.

Okolí

Město Hartmanice se nachází v perspektivní lokalita pod horou Hamižná. Jedná se o místo na hranici Národní parku Šumava, které nabízí výhledy, jakým nemohou konkurovat ani turisticky více známá místa v centrální Šumavě. Ve městě lze navštívit zrenovovanou synagogu nebo v zimních měsících využít blízký lyžařský areál. Blízké okolí nabízí množství přírodních zajímavostí a historických památek.

Děti jsou vítány

Pro rodiny s dětmi máme připraveno nové dětské hřište, dětský koutek v naši kavárně přímo v apartmánovém domě. Dále na návštěvníky čeká přijmené posezení ve zrekonstruované zahradě. Zdarma také zapůjčení grilu,možnost grilování apod.

Sportovní možnosti

Hartmanice – lyžařský vlek, dětský vlek, snowpark, lyžařská škola, půjčovna vybavení, občerstvení (50 m), Kašparské hory – 2x lyžařský vlek, dětský vlek, umělé zasněžování, snowtubing, běžecké tratě, večerní lyžování, půjčovna vybavení, stravování, lyžařská škola (14 km), Železná Ruda – lyžařské středisko Špičák (22 km).
Velké sportovní vyžití v Hartmanicích, fotbalové hřiště, tenisové kurty, letní koupaliště.
 
Zobrazit více
Naposledy změněno: 12. 8. 2021