Úvod > Co chcete dělat? > Apartmány Bašta v Sušici
Apartmány Bašta
"> Apartmány Bašta budova "> Aquapark Sušice "> "> Podkrovní apartmán "> Svatobor "> "> "> "> "> "> "> "> ">
+ Přidat foto
Ubytování

Apartmány Bašta v Sušici

Apartmány Bašta se nachází v centru města Sušice a zároveň 50 m od klidné, oddychové, sportovní zóny lesoparku Luh a Aquaparku s wellnes zařízením.
Každý apartmán je tvořen kompletně vybaveným obývacím pokojem, ložnicí a kuchyní. Součástí dále je WC s umyvadlem a sprchovým koutem a předsíň s věšákovou stěnou. Podkrovní apartmán s velkým obývacím pokojem, kuchyní, jídelním koutem, 2 ložnicemi, 2 šatnami, 1 WC a luxusní koupelnou s WC. Z oken apartmánu se otevírají krásné pohledy na Sušici a okolí. Ranní kávu či cigaretu si v klidu můžete vychutnat na původních, stylově rekonstruovaných pavlačích. Všechny apartmámy jsou vybaveny plasmovou TV, wi-fi internetem, lednicí, mikrovlnnou troubou, myčkou, sklokeramickou varnou deskou, rychlovarnou konvicí a kompletním vybavením kuchyně, ložnice a koupelny.

Ubytování je ideální pro samostatné páry či rodiny, které dávají přednost soukromí, či pro top management firem k jejich nerušenému jednání. V přízemí jsou ubytovaným návštěvníkům k dispozici společenské místnosti a samoobslužný bar. 

Okolí nabízí široké možnosti kulturního i sportovního vyžití.
Zobrazit více
Naposledy změněno: 13. 8. 2021

Ubytování a restaurace v okolí

Hotel Gabreta Sušice

Hotel Gabreta Sušice

Sušice, Šumava
Pension u sovy

Pension u sovy

Sušice, Šumava