Úvod > Co chcete dělat? > Baletní studio Natali Classic
Životní styl

Baletní studio Natali Classic

Ruské baletní studio pod vedením Natali Classic pod vedením Natalije Misyury nabízí lekce baletu pro amatéry i profesionály, děti i dospělé.
Cílem studia je rozvoj estetického pohybu a kultury vztahu k baletnímu, hudebnímu, divadelnímu umění. Klasický tanec, stejně jako klasická hudba, je dokonalý, věčný, nadčasový, zachycený v nejlepších uměleckých dílech minulosti, uchovávající hodnoty v současnosti: vždyť je v něm přece ztělesnění vnitřního světa člověka, nejjemnějších odstínů duše.

Vedoucí studia je Natalija Misyura, bývalá sólistka Kyjevského divadla opery a baletu, laureátka mezinárodních soutěží baletních umělců s 20letou praxí. Natalija působila na nejlepších scénách Ruska, Francie, Kanady a Japonska.

Pedagogickou činností se Natalija zabývá od r. 1989 jakožto pedagožka-choreografka. Vysokoškolské choreografické vzdělání získala v Moskvě (GITIS, nyní Ruská akademie divadelního umění) a Kyjevě (Akademie choreografie) u nejlepších mistrů ruské baletní scény (Semenova M. N., Mey V. P., Kirilova G. N., Lukašova I. P.).
Zobrazit více
Naposledy změněno: 13. 8. 2021