!

Upozornění: Vzhledem k aktuálním vládním opatřením jsou akce a provoz turistických cílů omezeny. Doporučujeme před vlastní návštěvou ověření u organizátora.

Úvod > Co chcete dělat? > Bowling Centrum ve Velkých Pavlovicích
Bowling Centrum ve Velkých Pavlovicích
"> "> "> "> "> "> "> "> ">
+ Přidat foto
Zážitky

Bowling Centrum ve Velkých Pavlovicích

Bowling i skvělé jídlo a pití na jednom místě. Centrum je vybaveno nejmodernější bowlingovou dvojdráhou, plně ovládanou počítačovým systémem.
Ale nejen sportem je člověk živ - naše výborná kuchyně a vinný sklepje vám k disposici. Nabídka pokrmů je opravdu i pro náročné labužníky - jak se můžete přesvědčit na našem jídelním lístku.

Nabízíme vhodné prostory pro uspořádání nejrůznějších firemních akcí ve stylovém prostředí. Bowling Centrum zajistí veškeré služby (konferenční technika, gastronomie, doprovodné kulturní, zábavné a outdoor program), prezentace, semináře a školení, rauty, recepce a bankety, firemní večírky, incentivní programy.

Prostory pro jednání: restaurace – kapacita 100 osob, vinný sklep – kapacita 70 osob, Bar-salonek  – kapacita 30 osob.

K dispozici originální stylové prostory a kompletní servis při zajištění oslav při příležitosti nejvýznamnějších událostí Vašeho života. Dle Vašich představ bude připravena slavnostní tabule a dekorace interiérů, navrženo vhodné menu, zajištěna hudba či doprovodné programy.

Bowling Centrum disponuje vhodnými prostory pro až 200 osob k pořádání oslav při příležitosti významných životních jubilejí, svateb, křtů, promocí, abiturientských večírků a nejrůznějších výročí.
Zobrazit více
Naposledy změněno: 8. 10. 2019

Ubytování a restaurace v okolí