Úvod > Co chcete dělat? > Chalupa Růžená se spaním na peci
Ubytování

Chalupa Růžená se spaním na peci

Už jste někdy spali na peci? Na Chalupě Růžená můžete! Zde vás čeká stylové ubytování v srdci krásné Vysočiny a tato chalupa je to pravé místo pro vaši rodinnou či sportovní dovolenou.
Chalupa se nachází na Jihlavsku v malé vesničce Růžená a najdete v ní vše potřebné pro vaši dovolenou. Kapacita je 15 osob ve čtyřech pokojích (pronájem celé chalupy). WiFi připojení je k dispozici. Chalupa je plně vybavena a dokonce v ní najdete kachlová kamna s možností spánku na peci.

V podkroví chalupy jsou k dispozici čtyři pokoje (2x čtyřlůžkový, 1x třílůžkový s možností přistýlky, 1x třílůžkový), koupelna s WC a dětský koutek. V přízemí je kuchyň s velkou světnicí, prostorná předsíň, koupelna s WC, samostatné WC. K vaření je možné využít varnou desku či plotnu na kachlových kamnech. V kuchyni je dále lednice, mrazák, myčka, elektrická trouba, rychlovarná konvice, toastovač, tyčový mixér.

Nechybí zde venkovní posezení, dětský koutek a také široká paleta aktivit v blízkém okolí (cykloturitika, koupání, památky, golf). Chalupa je v centru obce a není tudíž vhodná pro pořádání hlučných akcí. U venkovního posezení je k dispozici gril na dřevěné uhlí (doporučujeme přivést s sebou) a přenosné ohniště. Prostor pro jízdní kola či lyže v rámci uzamykatelného dvora.
Zobrazit více
Naposledy změněno: 13. 8. 2021