!

Upozornění: Vzhledem k aktuálním vládním opatřením jsou akce a provoz turistických cílů omezeny. Doporučujeme před vlastní návštěvou ověření u organizátora.

Úvod > Co chcete dělat? > Chefparade škola vaření v Praze na Žižkově
Chefparade škola vaření v Praze na Žižkově
"> "> "> "> "> "> "> ">
+ Přidat foto
Gurmánská turistika

Chefparade škola vaření v Praze na Žižkově

Škola vaření Chefparade je opravdu pro každého. Nabízí se zde kurzy vaření pro začátečníky, pokročilé dospělé i děti. Pro firmy tu pořádají firemní akce, které vám jiná škola vaření nenabídne. Pro veřejnost v nabídce nechybí ani privátní párty – zdejší kuchyň umí kuchaři přemístit kamkoliv za vámi.

Škola vaření Chefparade – to je:

  • Více než 45 000 lidí na Kurzech vaření pro děti i dospělé
  • Více než 4 200 uspořádaných kurzů vaření pro děti dospělé, firemních akcí, outdoorů, soukromých párty či narozeninových oslav
  • Zabezpečení cateringu pro akce od 10 do 200 lidí
  • 3 samostatné prostory s 5ti kuchyňskými studii, o rozloze více než 700 m2
  • Více než 10 000 vydaných porcí
  •  Delikatesy z Francie, Itálie a Asie za velkoobchodní ceny v našem Chefparade Warehouse
  • možnost pronájmu prostor ke konání školení, natáčení, tiskových konferencí


Škola vaření Chefparade vznikla v roce 2007 a od té doby přinášíme lidem do života radost z dobrého jídla, výjimečných zážitků a příjemně stráveného času. Nabízíme kurzy vaření, teambulidingové akce, pronájmy, akce pro děti, soukromé oslavy a párty, vaření pro turisty, catering, máme vlastní festival jídla Foodparade a pití, foodtruck, obchod s delikatesami za velkoobchodní ceny a k tomu nadšení přinášet stále něco nového. Nechybí ani první gastronomický online Chefparade magazín.

Kurzy vaření – zde si svůj kurz vaření nalezne každý, od začátečníků po pokročilé, malé i velké, mladé nebo i ty starší. Abychom uspokojili jakékoliv požadavky našich klientů, spolupracujeme v našich 5 studiích jen s opravdovými profesionály, většinou šéfkuchaři známých pražských restaurací, které doplňují mladí a flexibilní pracovníci.

Kurzy vaření pro děti a dětské narozeninové oslavy
Výborný způsob, jak strávit se svými dětmi aktivně společné chvíle. Odměnou vám bude nejen dobrý pocit, ale hlavně radost v očích vašich dětí. Můžete si vybrat z mezi klasickým kurzem pro děti od 4 nebo od 10 let či speciálními akcemi jako jsou dětské párty nebo akce na Mikuláše či Halloween, které jsou velice oblíbené a vedou je zkušení lektoři, kteří děti i výborně zabaví.

Kurz sushi je u nás jedním z našich i vašich nejoblíbenějších kurzů! Oblíbili jste si i vy japonskou kuchyni a hlavně sushi? Přijďte se přesvědčit, že ji dokáže připravit opravdu každý! V kurzu vám ukážeme a sami si vyzkoušíte, jak připravit například maki sushi s lososem, avokádem a okurkou, i jak si ho vychutnat. Kurzem sushi vás provede zkušený šéfkuchař a sushiman Honza Hajný.

Soukromá párty
Pro veřejnost nabízíme také netradiční možnost, jak uspořádat soukromou párty, narozeninovou oslavu či se jen tak pobavit s přáteli při vaření, a to samozřejmě bez zdlouhavé přípravy a úklidu. Nebo se loučíte se svobodou? I pro vás připravíme nezapomenutelnou akci.

Zobrazit více