Úvod > Co chcete dělat? > Dirt Drift Arena Přelouč
gino
"> gino "> superbuggy "> agro "> dráha "> drift BMW "> trocha bláta "> Dětské buggy "> člun na Labi
+ Přidat foto
Zážitky

Dirt Drift Arena Přelouč

Ráj všech petrolheadů nově v Přelouči, dětské i dospělé buginy, rallyecross auta, demoliční derby pro jednotlivce i skupiny, teambuildingové akce se zaměřením na motorsport.
Nově otevřený areál opravdu celou rodinu. Spousta aktivit pro děti, dětskými buginami počínaje, a spoustou her, jako je pétanque, frisbee, badmington, crocket, kuželky, vodní fotbálek atd. konče.

Téměř celým areálem vede naučná stezka, která děti zavede k odměně ve formě špekáčku, který si sami opečou na ohni. Nově bude v areálu i skákací hrad a trampolína, kde si děti budou moci za malý poplatek zablbnout.
   
Dospělí, zejména tatínkové, si mohou vypůjčit jedno, nebo více vozidel, jako jsou dvoumístné buginy, drift auta, nebo rodeocrossové speciály. Největším lákadlem je však naše 180ti koňová bugina třídy Superbuggy. Celá rodina si pak může vypůjčit motorový člun o síle 5hp, na jehož řízení nepotřebujete mít průkaz vůdce malého plavidla. Plout se dá od 1.7.2020 až do Pardubic.

Pro skupiny zde pořádáme painball souboje, ale k dispozici je i střelnice pro děti i dospělé. V areálu je sociální zařízení včetně sprchy, a občerstvení v naší roubence. Stále přidáváme nové aktivity, a stroje. Sledujte nás.

 
Zobrazit více
Naposledy změněno: 13. 8. 2021

Ubytování a restaurace v okolí

Autokemp Marin Mělice u Přelouče

Autokemp Marin Mělice u Přelouče

Přelouč, Východní Čechy
Dobrý Kafe

Dobrý Kafe

Pardubice, Východní Čechy
Minipivovar Arnošt v Pardubicích

Minipivovar Arnošt v Pardubicích

Pardubice, Východní Čechy