!

Upozornění: Vzhledem k aktuálním vládním opatřením jsou akce a provoz turistických cílů omezeny. Doporučujeme před vlastní návštěvou ověření u organizátora.

Úvod > Co chcete dělat? > Hodovna Na Kolíbce Pelhřimov
Gurmánská turistika

Hodovna Na Kolíbce Pelhřimov

Restaurace Hodovna Na Kolíbce se nachází poblíž historického centra Pelhřimova, vedle městské brány "Kolíbka", odkud pochází také název restaurace.
Základem nabídky restaurace Na Kolíbce je přesný výběr surovin ve špičkové kvalitě. Tým restaurace posbíral inspiraci z celého světa a přinesl ji k vám, přímo na stůl – unikátní skladba chutí a vůní v dokonalé kompozici na talíři ve vás zanechá neopakovatelný zážitek – také se můžete těšit na pestrý vinný lístek. K nabídce restaurace patří jak tradiční česká kuchyně, tak kuchyně světová. Zajímavostí restaurace je i to, že zde pečou vlastní chléb.

V restauraci pro vás rádi zařídí exluzivní rauty, podnikové večírky, meetinky, svatby a podobné akce. Na Kolíbce je také k dispozici WiFi připojení na internet.

Přímo nad restaurací je nekuřácká kavárna, která nabízí hostům kávu, čaje, šťávy, mošty, hustou horkou čokoládu, alkoholické nápoje, zákusky, polévky, pochoutky k vínu a pivu. Připravují tu také domácí citronádu a průběžně lákají na speciální nebo sezónní nabídky: například švýcarskou ovomaltinu (horkou čokoládu se sladovým ječmenem), zapečené pannini anebo „zahraniční delegáty“ dočasně rozšiřující místní vinný fond. Další vkusný nápojový doplněk představují kvalitní destiláty.
Zobrazit více

Ubytování a restaurace v okolí

Hotel Slávie Pelhřimov

Hotel Slávie Pelhřimov

Pelhřimov, Vysočina
Gábl bistro

Gábl bistro

Pelhřimov, Vysočina
Restaurace a pivovar Na Čtyrce

Restaurace a pivovar Na Čtyrce

Pelhřimov, Vysočina
Restaurace Ponte di Pietra

Restaurace Ponte di Pietra

Pelhřimov, Vysočina