Úvod > Co chcete dělat? > Holiday Inn Prague Congress Centre
Ubytování

Holiday Inn Prague Congress Centre

Čtyřhvězdičkový hotel Holiday Inn Prague Congress Centre se nachází v klidné lokalitě Vyšehradu a je snadno dostupný z města.
Holiday Inn Prague Congress Centre je designový hotel s 254 pokoji, nacházející se přímo na Vyšehradě, tedy na pomezí čtvrtí Vinohrady, Nusle a Podolí. 

Poloha v širším centru a zároveň nad Prahou, skýtá úchvatné výhledy. Nabízí rovněž skvělou dopravní dostupnost z letiště, vlakového nádraží i dálnice D1. Disponuje velkokapacitními garážemi a jsme součástí Kongresového centra Praha, největšího kongresového centra v České republice. 

V nabídce pokojů najdete nově zrekonstruované exekutivní pokoje, standardní pokoje a také apartmá a exekutivní apartmá s výhledem na Prahu. Hotel nabízí celkem 251 pokojů. 

V hotelu se nachází také Restaurace Esprit. V kuchyni hrají prim čerstvé a sezónní suroviny od ověřených dodavatelů, správnou melodii pak ingrediencím dodává talentovaný šéfkuchař Tomáš Pecháček. Pod jeho taktovkou denně vystupuje orchestr zkušených kuchařů. Sladké tečky za lahodnými pokrmy pak obstará cukrárna, pod vedením mistra cukráře Stanislava Rojta.   

V hotelu je k dispozici celkem 6 zasedacích místností, čtyři klasické a dvě spíše netradiční. Největší kapacita osob v jedné místnosti činí 120 osob při rozestavení na divadlo.

 
Zobrazit více
Naposledy změněno: 13. 8. 2021

Ubytování a restaurace v okolí