Úvod > Co chcete dělat? > Hotel Hubertus ve Valticích
Ubytování

Hotel Hubertus ve Valticích

Moderní hotel Hubertus se nachází ve Valticích, které leží v Lednicko-valtickém areálu. Navíc je hotel situovaný přímo do levého křídla zámku, jehož součástí je i Národní salon vín. Skvělá poloha hotelu přímo vybízí k poznávání kulturních památek, turistice i vynikajících jihomoravských vín.
Levé křídlo zámku, který býval sídlem Lichtenštejnů, bylo přebudováno na hotelové zařízení Hubertus, nabízejícím svým hostům kromě atmosféry „života na zámku“ restauraci, letní terasu s občerstvením, salonek a sklepní vinárnu, půjčovnu horských kol, návštěvu vinných sklepů, exkurzi v Salonu vín a tenisové kurty. Valtice a víno k sobě nerozlučně patří.

Hotel Hubertus nabízí dvoulůžkové pokoje (s možností přistýlky), nebo dvoulůžkové apartmány (se dvěma přistýlkami). Pokoje mají vlastní koupelnu se sprchovým koutem a jsou vybavené TV s plochou obrazovkou. Celková kapacita hotelu je 86 lůžek. Ubytování je možné ve třech kategoriích pokojů : "Exclusive", "Standard" a "Family room".

Na místě je k dispozici nepřetržitě otevřená recepce a najdete tu společný salonek a obchod se suvenýry. Domácí mazlíčci jsou zde vítáni. Výhled z pokojů je na zámecké nádvoří nebo přes hotelovou terasu do zámeckého parku.
Zobrazit více
Naposledy změněno: 5. 8. 2020