Úvod > Co chcete dělat? > Hotel Veronika Ostrava – Vítkovice
Ubytování

Hotel Veronika Ostrava – Vítkovice

Hotel Veronika Ostrava se nachází v městské části Vítkovice, na hlavním náměstí tohoto městského obvodu, cca 2 km od centra Ostravy.
Tříhvězdičkový Hotel Veronika Ostrava nabízí příjemné a cenově dostupné ubytování v blízkosti centra Ostravy. Hotelové pokoje typu Standard a typu Lux jsou umístěny ve 2. a 3.patře hotelu. Všechny pokoje mají snadné připojení k bezdrátovému internetu WiFi zdarma. Hotelové pokoje mají odhlučněná okna, jsou prostorné a jejich součástí jsou koupelny s vanou (případně sprchou) a WC. Pokoje mají výhled do dvora nebo na náměstí. Hotel nemá výtah, avšak celý areál hotelu je nekuřácký.

Ve 2. patře hotelu je umístěno 9 dvoulůžkových pokojů typu Lux s LCD televizí, které jsou vybaveny novým hotelovým nábytkem v barvě makasar. Pokoj je dále vybaven psacím stolem a konferenčním stolkem se dvěmi pohodlnými křesílky. Příjemnou atmosféru pokoje dotváří zelený koberec, který ladí s červenou stěnou a bílými záclonami. Pokoje typu Standard s jedním až čtyřmi lůžky se nacházejí ve 2. a 3. patře hotelu. Jsou vybaveny hotelovým nábytkem v barvě třešně a zdravotními matracemi. Příjemnou atmosféru pokoje vytváří plovoucí podlaha či koberec a záclona. Některé pokoje Standard jsou vybaveny kuchyňkou.

Příjemnou kombinaci přátelské atmosféry a dobrého jídla nabízí Club Restaurant Veronika v přízemí Hotelu Veronika. Pro hotelové hosty, kteří si objednali ubytování se snídaní, je připravena snídaně v době od 7:00 do 9:30 hod. formou švédských stolů a to v pracovní dny. Při ubytování skupin je možno domluvit začátek snídaně individuálně předem na recepci hotelu. Restaurace Veronika je otevřena od pondělí do pátku od 10:00 do 22:00 hodin, v těchto dnech je zde také podáváno od 11:00 do 14:00 hod. oblíbené obědové menu. Je zde možné platit stravenkami.
Zobrazit více
Naposledy změněno: 12. 8. 2021

Ubytování a restaurace v okolí

Kavárna Starbucks v Ostravě

Kavárna Starbucks v Ostravě

Ostrava, Severní Morava a Slezsko
Restaurace Roxbery

Restaurace Roxbery

Ostrava, Severní Morava a Slezsko
Cokafe Dolní Vítkovice

Cokafe Dolní Vítkovice

Ostrava, Severní Morava a Slezsko
Clarion Congress Hotel Ostrava

Clarion Congress Hotel Ostrava

Ostrava, Severní Morava a Slezsko