Úvod > Co chcete dělat? > Hravá dílna U Slunečnice
Dilna
"> Dilna "> "> "> "> "> "> "> ">
+ Přidat foto
Kultura

Hravá dílna U Slunečnice

Navštivte tvořivou dílnu, kterou najdete na libochovickém náměstí přímo naproti zámku. Dílna je určená pro děti i pro dospělé, kteří se chtějí naučit něco nového. Nabízíme kurzy na paličkování, plstění, drátkování a techniku macramé. V dílně si můžete některé hotové výrobky i zakoupit.

Hrátky s drátky
Opravdu půjde o pohrávání si s dovedností dráteníků, kteří byli a stále ještě jsou mistry této techniky. My se jim nechceme rovnat, jen chceme tuto techniku přiblížit i vám, kdo o ni projevíte zájem. Pod našim vedením a s naší pomocí si z kurzů odnesete například vlastnoručně vyrobenou ozdobu do okna, na dveře či zápich do květináče. Každý kurz bude tematicky přizpůsoben ročnímu období, ve kterém proběhne. Kurz je vhodný pro děti i dospělé. Cena je dle náročnosti od 70,- Kč do 200,- Kč. Časová náročnost je 60-120 min.

Plstění
Ovčí rouno nás doprovází už od nepaměti. Je to materiál lehoučký, hebký, příjemný na dotyk a navíc v tolika krásných barvách :) Plstění je technika, při které se používá speciální jehla s háčky. Jehla se zapichuje do rouna a tak se rouno zacuchává – plstí. Na našich kurzech vám ukážeme hlavně techniku suchého plstění a vytvoříte si tak panenky, víly, zvířátka. Pojďte s námi objevit, co všechno se dá z tohoto úžasného materiálu vytvořit! Kurzy jsou vhodné pro větší děti od 8-10 let a pro dospělé (s ohledem na práci s jehlou). Nabízíme kurzy s rozsahem 60-120 minut od 70,- až 150,-.

Stromečky štěstí
Tvoření stromečků štěstí je radost, i když zpočátku vám trochu zamotá hlavu kroucení drátků do podoby větviček. Je to ale výborná průprava na pozdější práci s drátkem, kdy už se po Vás bude chtít jistá pravidelnost a preciznost. Nikdo by přece nechtěl kostrbatou ozdobu do vlasů nebo přívěsek. Ale u stromečku se malá nedokonalost snese a dodá mu přirozený vzhled. Příroda je totiž sice dokonalá, ale ne podle šablony. Cena kurzu se pohybuje od 100,- do 200,- Kč. Časová náročnost je 60 – 120 minut. Kurz je vhodný po děti od 8 let i dospělé.

Zobrazit více

Provozovatel

Hravá dilna U Slunečnice

Náměstí 5.května 60
411 17 Libochovice
Tel.:
+420 607 614 310
Tel.:
+420 723 310 360
Email:
Irena.hejhalova@s...
Email:
Hankadrobna1@gmai...
WWW:
https://hrava-dil...
GPS:
50,406430 14,044160
 
 

Vstupné

Poznámka:Vstup do dílny je zdarma. Cena za kurz se liší dle techniky a použitého materiálu.

 

Časová náročnost

1,0 hodina

 
 
2.4.
31.10.
Podřipský motoráček

Podřipský motoráček

Libochovice, Severozápadní Čechy
20.5.
21.5.
Wohnout a MIG 21

Wohnout a MIG 21

Budyně nad Ohří, Severozápadní Čechy
4.9.
31.10.
Jiří Soukup – Krása krajiny a přírody v okolí Peruce

Jiří Soukup – Krása krajiny a přírody v okolí Peruce

Peruc, Severozápadní Čechy

Ubytování a restaurace v okolí

Hotel U Beránků

Hotel U Beránků

Libochovice, Severozápadní Čechy
Dvůr Perlová voda

Dvůr Perlová voda

Budyně nad Ohří, Severozápadní Čechy
Hostinec U Šimonů v Levousech u Libochovic

Hostinec U Šimonů v Levousech u Libochovic

Křesín, Severozápadní Čechy