Úvod > Co chcete dělat? > Hra Indián – stezka přežití
Zážitky

Hra Indián – stezka přežití

Dobrodružné vzdělávací hra pro děti i dospělé. Zahrajte si ji v předhůří Šumavy, v malebné krajině Velhartic. Rozbalte kouzelné obálky a vydejte se na stezku, při které se naučíte vše, co k životu potřebujete.
Zakoupením indiánského vaku v obchůdku Lučištnice na nádvoří hradu Velhartice začíná vaše Hra Indián – stezka přežití. Hru může hrát jeden nebo vícečlenná skupina, to už záleží na vás. Taktéž čas, který hře chcete věnovat si můžete přizpůsobit dle vašich možností a hravosti, ale počítejte zhruba se třemi hodinami. Indiáni nemají kočárek, své děti nosí v šátku. Na stezce vám skrze osobní prožitek poskytneme návody a techniky potřebné k přežití a zážitkem vás provedeme dechem přírody. Vše, co naleznete v indiánském vaku vám zůstane. Nemůžeme prozradit více, hra by tím ztratila mnohá překvapení.

Autoři této hry (zdravotník a bývalý člen Armády ČR Daniel Ďuriš a pedagožka a skladatelka Mia Habichová) hru koncipovali tak, abyste se vy sami stali tvůrci svého života a uvědomili si, jake hodnoty jsou pro zivot důležité.
 
Zobrazit více
Naposledy změněno: 12. 8. 2021

Ubytování a restaurace v okolí

Velhartická chalupa

Velhartická chalupa

Velhartice, Šumava
Bramboromat ve Velharticích

Bramboromat ve Velharticích

Velhartice, Šumava
Hospůdka U Štěpána ve Vojeticích

Hospůdka U Štěpána ve Vojeticích

Petrovice u Sušice, Šumava
Aparthotel Hartmanice

Aparthotel Hartmanice

Hartmanice, Jižní Čechy