Úvod > Co chcete dělat? > Laser Game Jihlava
Zážitky

Laser Game Jihlava

Přijďte si zahrát a pobavit se s kamarády do Prime laser arény v Jihlavě. Aréna je navrhnuta tak, že se rozhodně nebudete nudit. Čeká na vás množství překážek, které vám umožní jak dynamickou akční hru, tak taktičtější postup v rámci hry. Můžete zde vždy objevovat různá zákoutí a palební pozice.
Laser game je moderní adrenalinová zábava pro 6-10 hráčů známá také pod názvem Laser tag. Jedná se o bezpečnou, naprosto bezbolestnou hru, která je vhodná pro všechny věkové kategorie. Prime laser aréna je vybavena nejmodernější technologií, která je v současné době dostupná, a díky spolupráci s předním dodavatelem vybavení se můžete těšit na nejnovější technologie a průběžné upgrady.

Čeká na vás množství překážek, které vám umožní jak dynamickou akční hru, tak taktičtější postup v rámci hry. Cílem hry je (kromě zábavy a spousty adrenalinu) získat co největší počet bodů. Můžete buď hrát na týmy, nebo tzv. Deathmatch – tedy všichni proti všem. Ať už zvolíte způsob hry jakýkoliv, tak zpestření vám jistě zajistí bonusový Pod, který je umístěn v aréně. Když se vám podaří Pod zasáhnout, získáte jeden z bonusů. Můžete např. zjistit, za jak dlouho druhý tým odhalí zrádce ve svých řádách, a především této chvíle využít pro zabití co nejvíce svých nepřátel.

Jestliže jste nikdy laser game nehráli, nemusíte mít vůbec obavu. Profesionální personál vás před hrou seznámí s pravidly, použitím zbraní, a zodpoví všechny případné dotazy.
Zobrazit více
Naposledy změněno: 13. 8. 2021

Ubytování a restaurace v okolí

Buena Vista

Buena Vista

Jihlava, Vysočina
Kavárna Bioscop v Jihlavě

Kavárna Bioscop v Jihlavě

Jihlava, Vysočina
Snová zmrzlinárna

Snová zmrzlinárna

Jihlava, Vysočina