Úvod > Co chcete dělat? > Lávka Park ve Skochovicích
Letní sporty

Lávka Park ve Skochovicích

Rekreační areál Lávka Park Skochovice se nachází u přehradního jezera ve Vraném nad Vltavou, 5 km jižně od Prahy. Můžete se zde ubytovat jak v ubytovacím zařízení hotelového typu, tak v kempu. Milovníci sportu si zde užijí tenis, beach volleyball, Flyboards, vodní sporty či odpolední aerobic.

Lávka Park ve Skochovicích se nachází na břehu řeky Vltavy, v malebném údolí u přehradního jezera ve Vraném nad Vltavou, 5 km jižně od Prahy (cca 20 minut jízdy autem). Rozloha celého areálu činí 25 000 m².

K dispozici je ubytovací zařízení hotelového typu s kapacitou 22 dvoulůžkových pokojů. Všechny pokoje mají kompletní sociální zařízení. Mimo to zde najdete také kemp, vyhledávaný nejen pro mimořádně hezké okolí, ale také pro jeho situování v blízkosti hlavního města a dopravních spojů. K dispozici jsou veškeré služby (přípojky pro karavany, pračky, dřezy, separátní výlevka, internet, restaurace, venkovní letní bar, klubovna, dětský koutek, dětský bazén, přístaviště lodí, vstup do jezera). Camp Lávka je otevřen 24 hodin denně a je nepřetržitě střežen.

V přilehlé části ubytovacího zařízení se nachází restaurace s kapacitou 46 osob s vlastní zastřešenou terasou a výhledem na přehradní jezero pro cca dalších 30 osob. Přímo u Vltavy stojí kruhový bar, který kromě jiného nabízí během dne rychlé občerstvení a večer vynikající BBQ.

Součástí celého komplexu je tenisový kurt, přírodní víceúčelové hřiště, volejbalové hřiště, jedinečný vodní tunel, patovací green, sportovní trampolíny, stolní tenis. Dalšími aktivitami, které zde můžete provozovat je mimo jiné koupání v přehradním jezeře, vyjížďky na lodičkách, jachting a windsurfing či odpolední aerobic, aquazorbing nebo flyboarding. V areálu je možno zajistit výuku vodního lyžování.

Sportování je nejmenším návštěvníkům umožněno na dětském hřišti, pro děti je zde i dětské brouzdaliště a pozvolný sestup do vody umožňuje dětem koupat se také v přehradním jezeře.

Z přístavu parníků můžete podniknout vyjížďku nejen na Slapskou přehradu (2,5 hodiny), ale i do letovisek Měchenic nebo Štěchovic. Pěkné jsou i výlety osobním vlakem  – Posázavským Pacifikem, podél řeky Sázavy s nádhernými divokými roklemi.

Zobrazit více
Naposledy změněno: 16. 7. 2021

Aktivity v okolí

Koupaliště ve Vraném nad Vltavou

Koupaliště ve Vraném nad Vltavou

Vrané nad Vltavou, Střední Čechy
Vodní nádrž Vrané nad Vltavou

Vodní nádrž Vrané nad Vltavou

Štěchovice, Střední Čechy