Úvod > Co chcete dělat? > Hotel Dvořák Spa & Wellness
Hotel Dvořák Spa & Wellness
"> "> "> "> "> "> "> "> "> "> "> "> "> "> "> "> ">
+ Přidat foto
Ubytování

Hotel Dvořák Spa & Wellness

Čtyřhvězdičkový lázeňský hotel Dvořák stojí na exkluzivním místě u říčky Teplá poblíž karlovarské Vřídelní kolonády. Hotel vám poskytne nejen komfortní ubytování, ale také lázeňskou péči v příjemném prostředí zaručujícím naprosté pohodlí.
Hotel má exkluzivní polohu u říčky Teplá, nedaleko lázeňského pavilónu a kolonád. Elegantní secesní fasády jsou ozdobou šesti budov hotelového komplexu, jejichž zvučná jména evokují slavnou historii. Jádro komplexu tvoří moderní lázeňský hotel, jehož srdcem je balneologická a wellness zóna. V něm se hostům dostává 365 dní v roce komplexní péče, všechny procedury jsou poskytovány přímo v hotelu
 
Hotelový bazén, sauna, parní lázeň a fitcentrum jsou další služby, které vyzývají k aktivní péči o fyzickou kondici. A o konečnou úpravu zevnějšku se pak postará kosmetický salón a hotelové kadeřnictví. O spokojenosti hostů rozhoduje také nabídka jídel. Motto spolupráce mezi balneologickým úsekem a kuchyní zní „Zdravé mlsání“. Hostům jsou v závislosti na terapii vypracovány individuální jídelníčky pro šetřící a redukční dietu, založené na zdravých surovinách. Za hřích stojí také české speciality šéfa kuchyně nebo káva a moučníky, jejichž tradice sahá do dob rakousko-uherského mocnářství.
 
Při pohledu zvenčí připomíná lázeňský hotel Dvořák řadu secesních domů. Původních šest samostatných budov bylo vkusně zrenovováno a po rozšíření a spojení z nich vznikl hotelový komplex s celkem 126 pokoji. Samotné pokoje mají standardní vybavení čtyřhvězdičkového hotelu – koupelnu, WC, telefon s přímou volbou, satelitní TV a televizní okruh Pay TV; na pokoji je kromě toho k dispozici minibar, vysoušeč vlasů, regulovatelná klimatizace, trezor a přípojka pro počítač a fax včetně internetu. V lázeňském hotelu je 60 standardních pokojů, 48 komfortních pokojů, 15 apartmánů a 3 bezbariérové pokoje.
Zobrazit více

Provozovatel

Dvořák Karlovy Vary

Nova Louka 11
360 21 Karlovy Vary
Tel.:
+420 234 614 806
Email:
reservation.spa3@...
WWW:
www.hoteldvorak.c...
GPS:
50,220651 12,880506
 
 

Časová náročnost

12,0 hodin

 
 

Ubytování a restaurace v okolí

Hotel & restaurant Embassy

Hotel & restaurant Embassy

Karlovy Vary, Západočeské lázně
Hotel Quisisana Palace Karlovy Vary

Hotel Quisisana Palace Karlovy Vary

Karlovy Vary, Západočeské lázně
Hotel Boston v Karlových Varech

Hotel Boston v Karlových Varech

Karlovy Vary, Západočeské lázně