!

Upozornění: Vzhledem k aktuálním vládním opatřením jsou akce a provoz turistických cílů omezeny. Doporučujeme před vlastní návštěvou ověření u organizátora.

Úvod > Co chcete dělat? > Lázně Poděbrady – lázně se stoletou tradicí
Lázně Poděbrady - lázně se stoletou tradicí
"> "> "> "> "> "> "> "> "> "> "> "> "> "> "> "> "> "> "> "> ">
+ Přidat foto
Lázně a wellness

Lázně Poděbrady – lázně se stoletou tradicí

Lázně Poděbrady jsou již více než sto let navštěvovanou destinací s mnoha možnostmi. Příjemné prostředí, poklidná atmosféra kolonády obklopená zelení parku, klidný břeh řeky Labe, stylové kavárny, prestižní kulturní či sportovní události jsou základem pro oblíbenost tohoto lázeňského města.

Poděbrady se specializují na léčbu kardiovaskulárních chorob, poruch látkové výměny (cukrovky) či nemocí pohybového aparátu. Kromě léčebných pobytů nabízí svým klientům i řadu preventivních, relaxačních či wellness programů. Mezi oblíbené pobyty patří především mezi ženami „Program pro regeneraci a zeštíhlení“, který využívá stroje Vacu Well a Vibrosauna. Oba stroje příznivě působí na regeneraci organismu, úbytek tukové tkáně (především vyhlazení tzv. pomerančové kůže), prokrvení  aj.  Léta vyhledávaným pobytem je úspěšný Dámský víkend a Týden pro ženy, který je doslova naplněn péčí o tělo a duši. Masáže, koupele, kosmetika, relaxace s psycholožkou, manikúra či pedikúra jsou jeho příjemnou náplní.

Muži přirozeně upřednostňují pro ně připravený Relax pro muže. V nabídce nechybí  i klasické pobyty:  Prevence&relax, pobyt pro seniory či tzv. „Šitá míra“ – pobyt který připraví lázně podle vašich představ.
 
Klienti a.s. Lázně Poděbrady mohou využívat služeb *** hotelů kategorie Spa Comfort či nově zrekonstruovaného romantického hotelu Spa Hotel Zámeček, který nabízí servis ****  – kategorie Spa exklusive. Všechny hotely se nachází v klidné části centra města.

Balneoprovoz se nachází přímo v hotelu nebo v jeho bezprostřední blízkosti. Lázně Poděbrady sledují současné trendy v oblasti trávení volného času a vyhledávání relaxačních aktivit. Z již zavedených odpočinkových aktivit můžeme zmínit čokoládový, karamelový či medový zábal i masáž, mořskou koupel,  thajskou masáž, ovesný zábal obličeje a dekoltu, detoxikační zábal z mořských řas proti celulitidě, lávové kameny a další.

Novinky 2021
Aktuálně spouštíme samoplátecký pobyt po překonání onemocnění Covid-19, jenž má napomoci zlepšit imunitu. Součástí pobytu je lékařská konzultace, oxygenoterapie, inhalace Vincentky, skupinové dechové cvičení a také uhličité koupele, které působí pozitivně na krevní tlak a příznivě působí také na imunitní a nervový systém, srdce, cévy či plíce. Vedle kopelí s využitím přírodního léčivého zdroje Poděbradky nabídneme klientům koupele ve vodě s přísadou eukalyptus či parafínové obklady hrudní páteře.
 

Zobrazit více

Provozovatel

Lázně Poděbrady, a.s.

Jiřího náměstí 39/15
290 33 Poděbrady
Tel.:
+420 325 606 500
Email:
ck@lazne-podebrad...
WWW:
www.lazne-podebra...
GPS:
50,142650 15,118298
 
 

Časová náročnost

2,0 hodiny

 
 

Ubytování a restaurace v okolí

Bistro a Grill Sotto Ponte v Poděbradech

Bistro a Grill Sotto Ponte v Poděbradech

Poděbrady, Střední Čechy
Diamant bar & club

Diamant bar & club

Poděbrady, Střední Čechy
Pension Fontána Poděbrady

Pension Fontána Poděbrady

Poděbrady, Střední Čechy
Pension Rondel v Poděbradech

Pension Rondel v Poděbradech

Poděbrady, Střední Čechy