Úvod > Co chcete dělat? > Mlýn Dänemark u Kutné Hory
Ubytování

Mlýn Dänemark u Kutné Hory

Dnes už se do Kutné Hory nejezdí pouze za poznáním, ale také za odpočinkem uprostřed krásné přírody. Může za to stylový hotel Dänemark, který vás přenese do světa klidu a relaxace bez zbytečných vymožeností moderní doby. Každý lichý víkend si mohou užít i rodiny s dětmi.
Mlýn Dänemark se nachází zhruba 2 km od chrámu sv. Barbory a svým hostům nabízí ubytování v luxusním prostředí. Donedávna se zde mohli ubytovat pouze dospělý a děti starší patnácti let. Novinou je, že každý lichý víkend si sem mohou přijet zpříjemnit i rodiny s dětmi.

Šest hotelových pokojů se nachází v hlavní budově a jeden je situován na nádvoří mlýna. Všechny pokoje, které jsou v budově mlýna s pětisetletou historií umístěny, jsou dostatečně prostorné. Jsou elegantně vybaveny luxusním nábytkem belgické značky Flamant, ložním prádlem věhlasné francouzské značky Yves Delorme a rakouskými přírodními kosmetickými produkty značky Susanne Kaufmann, které vás budou hýčkat od první chvíle, kdy do hotelu vstoupíte. Všechny pokoje jsou nekuřácké. Ubytování domácích mazlíčků je možné za poplatek. Ubytovat se můžete v pokojích deluxe double, suite či si pronajmout domeček deluxe pavillon.

Dobový interiér doplňuje restaurace hotelu Mlýn Dänemark, jenž využívá sezonních, pokud možno lokálně pěstovaných surovin. Jednoduchost, kvalita a zdroj potravin jsou hlavními tématy vaření. Na vinném lístku se nachází převážně francouzská vína a šampaňské. Snídaně, obědy a večeře jsou podávány nejrůznějšími způsoby. Restaurace se nachází přímo v obývacím pokoji.

Mlýn je také ideálním místem k pořádání akcí různého charakteru, a to jak pracovních, tak soukromých. Ukrývá se uprostřed nedotčené a poklidné přírody v budově, jejíž historie sahá až 500 let do minulosti. Součástí mlýna je i venkovní bazén.

Pokud hledáte místo pro odpočinek, klid a pohodu, Mlýn Dänemark je pro vás jako stvořený. Za kulturou a poznáním se vydejte například do katedrály Nanebevzetí Panny Marie nebo do blízké kostnice, která je opředena tajemnem.
 
Zobrazit více
Naposledy změněno: 13. 8. 2021

Ubytování a restaurace v okolí

Hotel Opat v Kutné Hoře

Hotel Opat v Kutné Hoře

Kutná Hora, Střední Čechy
Apartmány Dačický v Kutné Hoře

Apartmány Dačický v Kutné Hoře

Kutná Hora, Střední Čechy
Cafe Dačický

Cafe Dačický

Kutná Hora, Střední Čechy