!

Upozornění: Vzhledem k aktuálním vládním opatřením jsou akce a provoz turistických cílů omezeny. Doporučujeme před vlastní návštěvou ověření u organizátora.

Úvod > Co chcete dělat? > Centrum Na houpacím koni – kurzy a kroužky pro rodiče a děti na Praze 5
Zážitky

Centrum Na houpacím koni – kurzy a kroužky pro rodiče a děti na Praze 5

Centrum Na houpacím koni nabízí pestrou škálu kroužků a kurzů pro rodiče s dětmi, pro děti i pro dospělé. Příjemné posezení v herně s možností uvařit si kávu nebo čaj zatímco si děti hrají, mohou využít všichni naši předplacení klienti po celý týden, kdykoli během otvírací doby.
V Centru Na houpacím koni na Praze 5 si můžete vybrat ze široké palety kroužků a kurzů pro rodiče s dětmi, pro děti i pro dospělé. V nabídce najdete cvičení a říkanky pro maminky s dětmi v mnoha podobách od nejmenších miminek do 4 let, výtvarné kroužky, tanec, zpěv i divadlo pro předškoláky, orientální břišní tanec a další pohybové a relaxační aktivity pro dospělé.

Příjemné posezení v herně s možností uvařit si kávu nebo čaj zatímco si děti hrají, mohou využít všichni předplacení klienti po celý týden, kdykoli během otvírací doby.

Samostatnou kapitolou v centru jsou divadelní představení a slavnosti, kde vystupují amatéři – studenti DAMU, lektoři a účastníci kroužků. Při představeních vládne úžasně uvolněná a komunikativní atmosféra, a reakce dětí, i jejich rodičů potvrzují, že i doma po nocích na koleně vyrobené kulisy či loutky vykouzlí stejně pravdivý příběh, jako výtvarně náročné a bohatě vypravené profesionální představení.
Zobrazit více

Ubytování a restaurace v okolí

Botel Admirál

Botel Admirál

Praha 5, Praha
Fortel Smíchov

Fortel Smíchov

Praha 5, Praha