Úvod > Co chcete dělat? > Nebespán café & apartments – ubytování a krásná kavárna na Šumavě
Ubytování

Nebespán café & apartments – ubytování a krásná kavárna na Šumavě

V rodinném hotýlku v Kašperských Horách s jedinečnou atmosférou najdete nejen výbornou kávu, špičkovou gastronomii od francouzského kuchaře a krásné ubytování, ale především vlídnost a profesionalitu. Přijeďte do Nebespána na výlet s přáteli, dovolenou s dětmi, či některý z tématických víkendů.
Sabina a Robert Kmecovi vytvořili z bývalé dívčí církevní školy krásné místo. Vystřídalo se tady několik francouzských kuchařů i nadaných cukrářek, kvalitu si pořád drží. Filet ze pstruha se šumavským šťovíkem, kachní prsa s datlovým pyré, špagety se špenátovým pestem, králičí panenka s kroupami nebo legendární tatarák ze pstruha, to vás fakt pošle do nebe. Kmecovi po letech zpomalili, krom letních prázdnin otevírají jen víkendy.

Nebespán café & apartments v Kašperských Horách není úplně běžný hotel. Kombinaci špičkové kavárny,
komfortního apartmánů, bed & breakfast pokojů najdete v secesním domě z roku 1907, který samozřejmě prošel rekonstrukcí. I přesto na vás dýchne krásná atmosféra, vysoké stropy, velká okna, prosklené dveře a další detaily, které jinde na Šumavě prostě nenajdete.

Ubytovat se můžete buď v jedinečných plně vybavených apartmá o velikosti 60, 70 a 90 m2 nebo v útulných bed & breakfast pokojích, které jsou zajímavou ekonomickou variantou kvalitního ubytování na Šumavě. Snídani formou bufetu vám připraví personál přímo v kavárně.

V kavárně si můžete vychutnat vynikající čerstvou kávu od pražské pražírny Coffeecource. V Nebespánu si pečou vlastní výborné zákusky a ve zdejším menu najdete spoustu dobrot od francouzského kuchaře Cyrila. V horkých dnech si můžete vychutnat domácí limonády a ledové čaje na terase s výhledem na náměstí nebo na vnitřní terase v krásné zahradě.

Vedle ubytování a špičkové gastronomie vám zde nabídnou také spoustu dalších službeb: pravidelné cvičení 3 x týdně (pilates, jóga, zumba, T-Bow...), animační programy pro děti, velkou hernu, tělocvičnu a výtvarnou dílnu, zahradu s lehátky a terasou, půjčovnu horských elektrokol, zážitkové víkendy (kavárenský, romantický) a další. Pravidelně po celý rok se zde pořádají různé akce – gastronomické, promítání, koncerty, přednášky, divadlo pro děti, výtvarné dílny atd.
Zobrazit více
Naposledy změněno: 12. 8. 2021

Ubytování a restaurace v okolí