!

Upozornění: Vzhledem k aktuálním vládním opatřením jsou akce a provoz turistických cílů omezeny. Doporučujeme před vlastní návštěvou ověření u organizátora.

Úvod > Co chcete dělat? > Occidental Praha Wilson v centru Prahy s úžasnými výhledy na historické památky
Occidental Praha Wilson v centru Prahy s úžasnými výhledy na historické památky
"> "> "> "> "> "> "> "> "> "> "> "> ">
+ Přidat foto
Ubytování

Occidental Praha Wilson v centru Prahy s úžasnými výhledy na historické památky

Hotel Occidental Praha Wilson se nachází přímo na Václavském náměstí v Praze, vedle Národního muzea a Státní opery, a nabízí ideální polohu k poznávání města.
Jedná se o nově postavený městský hotel, který je vhodný jak pro páry, tak pro vysoko komfortní ubytování na služebních cestách.

Hotel má 53 pokojů, které vynikají nejen velikostí, luxusním vybavením a pohodlím, ale i nádhernými výhledy. Všechny pokoje jsou klimatizované a mají vysokorychlostní Wi-Fi, psací stůl, satelitní TV s plochou obrazovkou, příslušenství pro přípravu čaje a kávy, žehličku a žehlicí prkno, fén, minibar a trezor. V některých najdete i pohodlné posezení, župany a pantofle. Pokoje mají zvukovou izolaci.

V hotelu Occidental Praha Wilson se nachází restaurace, kde si hosté můžou pochutnat na chutné, zdravě koncipované bufetové snídani O!Breakfast. Dále je zde bar, minimarket a bezplatné Wi-Fi připojení dostupné ve všech prostorách.

Recepce je otevřena nepřetržitě.
 
Zobrazit více

Provozovatel

Occidental Praha Wilson

Václavské náměstí 812/59
110 00 Praha
Tel.:
+420 224 248 667
Email:
prahawilson.res@b...
GPS:
50,079894 14,430166
 
Region:
Praha
Oblast:
Praha
 

Časová náročnost

12,0 hodin