Úvod > Co chcete dělat? > Hotel Atawa – Outdoor na jezírku v Rabí
Hotel Atawa - Outdoor na jezírku v Rabí
"> "> "> "> "> "> "> "> "> ">
+ Přidat foto
Ubytování

Hotel Atawa – Outdoor na jezírku v Rabí

Pokud jste se rozhodli strávit svůj volný čas v přírodě, aktivně se odreagovat, relaxovat nebo připravit outdoorový program, jste na tom správném místě… Pro rodiny s dětmi připravíme týmové hry, paintball, lukostřelbu, vyjíždky na koních nebo čtyřkolkách.
Hotel ***Atawa nabízí celou řadu doprovodných aktivit. Prověřte svoji rychlost, sílu a odvahu v prostředí krásného vápencového lomu s jezírkem. Čeká na vás např. 80 metrů dlouhý vzdušný přelet na ocelovém laně nad vápencovým jezírkem nebo vzdušný přechod ve výšce 25 metrů s krásným výhledem do kraje. Díky úzké spolupráci s hradem Rabí pro vás zajistíme večerní prohlídku hradu při svíčkách nebo středověkou hostinu přímo v hradní konírně. Pokud máte rádi vodu, můžete zažít nevšední splutí části Otavy na plavidle zvaném pártyvor.

 

Chuťové buňky polaskáte v hotelové restauraci, svému tělu dopřejete odpočinek v krytém hotelovém bazénu a sauně, masáže. Katalog programů je ke stažení na webových stránkách hotelu. Programy je nutné objednat alespoň 3 týdny předem.


 

Zobrazit více
Naposledy změněno: 16. 7. 2021

Ubytování a restaurace v okolí

Pension u sovy

Pension u sovy

Sušice, Šumava
Hotel Gabreta Sušice

Hotel Gabreta Sušice

Sušice, Šumava