!

Upozornění: Vzhledem k aktuálním vládním opatřením jsou akce a provoz turistických cílů omezeny. Doporučujeme před vlastní návštěvou ověření u organizátora.

Úvod > Co chcete dělat? > Penzion Ve Vinohradě
Ubytování

Penzion Ve Vinohradě

Ubytování ve 12 samostatných pokojích s výhledem na vinici a přilehlý rybník se nachází v Němčičkách na jižní Moravě. Penzion je umístěn na kraji obce. Relaxace, cyklostezky, pěší chodníky, vinná turistika, degustace vína, folklorní a vinařské akce a mnohé další vyžití v okolí.
Nově otevřený penzion Ve Vinohradě nabízí ubytování ve 12 samostatných pokojích. Každý pokoj má vlastní koupelnu a WC. Penzion je situován na kraji obce, obklopen přírodou, ale zároveň v pohodlné blízkosti obecní zástavby a dostupnosti služeb (potraviny, pošta, vinný bar s občerstvením, sportovní areál s koupalištěm a lyžařským svahem, atd.).

Jak název ikonicky napovídá, penzion se nachází přímo ve vinici a jedinečný výhled dokresluje vodní hladina blízkého rybníku.

Vinařská obec Němčičky patří do regionu Modré hory a do oblasti Velkopavlovické. Na zdejších kopcích se rozprostírá téměř 200 hektarů prvotřídních vinic. Místní vinaři vsadili na turistiku a vybudovali Obecní vinařskou stezku, která turisty a cykloturisty zavádí na místa ve vinicích s jedinečným výhledem. Odpočinek po pěších nebo cyklo túrách můžete najít večer při posezení v malebných místních sklípcích při ochutnávkách zdejších nezapomenutelných vín.
Zobrazit více
Naposledy změněno: 9. 10. 2019