Úvod > Co chcete dělat? > Ranč QHR – dříve Havraní kámen
Letní sporty

Ranč QHR – dříve Havraní kámen

Ranč QHR, dříve Havraní kámen, se nachází mezi Rabštejnem nad Střelou a Žihlí v krásném prostření přírodní rezervace Horní Střela. Nabízí agroturistiku na Novém dvoře, na farmě rodiny Weberových.
Ranč Havraní kámen QHRv současné době působí na Novém dvoře, č.p.7 (mezi Rabštejnem nad Střelou a Žihlí) na farmě rodiny Weberových. Zde se nadále věnujeme chovu a výcviku westernových koní, pořádáme vyjížďky do okouzlující krajiny kolem Rabštejna nad Střelou a Nového Dvora. V neposlední řadě také organizujeme jezdecké semináře a kurzy a poskytujeme výcvik jezdců.

Našim cílem je poskytnout příležitost k relaxaci, ale především uvést vás do bohatého a vzrušujícího světa koní a nechat vás proniknout do tajů westernového ježdění. Naší ambicí je také poskytování profesionálního výcvikového a trenérského servisu. Věříme, že předávané zkušenosti vám budou pomáhat držet se na cestě šetrného a efektivního způsobu zacházení s koňmi. Věříme, že tato cesta vás i vašeho svěřence dovede k trvalému potěšení z jízdy a vzájemné spolupráce.

V oblasti výcviku koní se specializujeme na tzv. hobby koně, čili koně pro volný čas a sportovní koně pro reining (tzv.westernovou drezúru). Více než třicetiletou zkušenost s prací s koňmi trvale zdokonalujeme také účastí na seminářích a trenérských kurzech, vedených známými zahraničními trenéry, studiem odborných aktuálních výcvikových a tréninkových trendů i vzájemnými konzultacemi s našimi předními westernovými trenéry a jezdci.
Pokud patříte (tak jako my), nebo chcete patřit, k milovníkům koní a přírody, rádi vás na našem ranči přivítáme.
 

Ranč poskytuje:

  • vyjížďky do terénu
  • vyjížďky terénním kočárem
  • vyjížďky pro děti (s vodičem)
  • výcvik pro začínající jezdce
Zobrazit více
Naposledy změněno: 12. 8. 2021

Ubytování a restaurace v okolí

Penzion u Laury

Penzion u Laury

Manětín, Plzeňsko a Český les
Lovecký klub Hubert v Rabštejně nad Střelou

Lovecký klub Hubert v Rabštejně nad Střelou

Manětín, Plzeňsko a Český les
Podviniční mlýn

Podviniční mlýn

Manětín, Plzeňsko a Český les
Penzion U svaté Barbory Manětín

Penzion U svaté Barbory Manětín

Manětín, Plzeňsko a Český les