Úvod > Co chcete dělat? > Ranch Vogelsang v Podlesí
Ubytování

Ranch Vogelsang v Podlesí

Ranch Svobodná země Vogelsang se nachází 6 km jižně od Kašperských Hor, v atraktivním prostředí Národního parku Šumava a je zaměřen na agroturistickou činnost. Nabízí ubytování v netradičním westernovém stylu a s doprovodným chovem bizonů, koní, daňků a dalších zvířat.
Ranch se nachází uprostřed šumavských hvozdů a je vyhlášeným houbařským rájem, a proto si u nás hosté mohou pronajmout i sušičky na houby. K dispozici je přírodní koupaliště se svážným dnem 10x25 m.

K ubytování slouží celoročně stylově zařízená budova, kde je možno využít pokoje po dvou a čtyřech lůžkách s vlastní koupelnou, ledničkou a lůžkovinami. Vybavená kuchyně je společná. Dále nabízíme dvoupokojová apartmá s vlastní kuchyňkou pro čtyři lidi. Dále v létě nabízíme zájemcům o tábornickou činnost dvě teepee pro tři a čtyři osoby. Jako zajímavost můžete vidět jen u nás galerii moderního cowboyského umění - Odvrácená strana tváře.

Pro příjemně strávené chvíle vám poslouží veliká veranda, kde můžete posnídat, vypít kávu nebo jen relaxovat při pohledu na čistou šumavskou přírodu. Hosté též ocení výhled na protilehlý vrch Ždánov, hrad Kašperk nebo údolí říčky Losenice.
Zobrazit více

Provozovatel

Roman Halbhuber

Podlesí 4
341 92 Kašperské Hory
Tel.:
+420 607 721 271
Email:
ranch@vogelsang.cz
WWW:
https://www.vogel...
GPS:
49,110919 13,552439
 
Region:
Šumava
Oblast:
Šumava
Město:
Kašperské Hory
 

Časová náročnost

48,0 hodin