Úvod > Co chcete dělat? > Penzion a relax centrum Relax21
Ubytování

Penzion a relax centrum Relax21

Relax21 je sportovně relaxační centrum s možností originálního ubytování, fitness a wellness v srdci Moravského Slovácka v Uherském Ostrohu. Chcete strávit aktivní dovolenou, nebo jen wellness víkend? Jsme tu pro vás. Naše služby využívají jak rodiny s dětmi, zamilované páry, ale i manažeři firem.
Nabízíme komfortní ubytování v 5 originálních pokojích pojmenovaných po světových metropolích s kapacitou 21 lůžek. Chcete na víkend do Paříže, Amsterdamu, Tokia, Moskvy či Benátek a nechce se vám létat? Přijeďte k nám a my se o vás postaráme..Kromě ubytování nabízíme využití naší posilovny, která je na hotelové poměry nadstandartní a také cvičební lekce v aerobním sále.

Pokud hledáte wellness víkend, máme pro vás wellness s whirlpoolem, finskou a infra saunou a příjemným posezením. Večer je možno posedět v našem sportbaru. V těsné blízkosti centra se nachází Baťův kanál a hlavně síť cyklostezek, které svou náročností potěší každou rodinu. Pokud máte chuť na dobré víno, jsou v okolí krásné rodinné sklípky s příjemnou obsluhou.

V okolí Uherského Ostrohu probíhají celoročně zajímavé akce, takže nudit se rozhodně nebudete. Kromě ubytování, wellness a fitness nabízíme masáže a také společenskou místnost s kuchyňkou pro firemní mítinky případně soukromé akce. Přijeďte zažít relax a pohodu na Moravu.
Zobrazit více
Naposledy změněno: 13. 8. 2021

Ubytování a restaurace v okolí

Rodinná pražírna kávy Uherský Ostroh

Rodinná pražírna kávy Uherský Ostroh

Uherský Ostroh, Východní Morava
Kemp Slovácký dvůr v Ostrožské Nové Vsi

Kemp Slovácký dvůr v Ostrožské Nové Vsi

Ostrožská Nová Ves, Východní Morava
Mladé vinařství v Blatnici pod Svatým Antonínkem

Mladé vinařství v Blatnici pod Svatým Antonínkem

Blatnice pod Svatým Antonínkem, Jižní Morava