Úvod > Co chcete dělat? > Restaurace Kogo Ristorante Albatross
Gurmánská turistika

Restaurace Kogo Ristorante Albatross

Restaurace Kogo se nachází v golfovém areálu Albatross ve Vysokém Újezdu, jen několik kilometrů od Prahy. Její elegantní prostory se stylovou restaurací, rozlehlou terasou a barem jsou k dispozici nejen golfistům, ale také každému, kdo si přijde vychtnat krásné prostředí.
Restaurace Kogo je už dlouho mnohými považována za jednu z nejlepších restaurací v Praze, a to jistě především díky pověstně dobré obsluze a lahodným pokrmům. Podávaná jídla se nesou v duchu italské kuchyně z oblasti Toskánska, Umbrie a Abruzza. Jistě vás potěší místní výtečné steaky, humři, vybrané kousky telecího a vepřového, čerstvé domácí těstoviny s lahodnými omáčkami, skvělé předkrmy, čerstvé saláty nebo nebezpečně lákavé dezerty. Při chutném jídle, servírovaném ochotným a milým personálem, se budete cítit příjemně. Zlákat se můžete nechat také rozsáhlou nabídkou vín, sektu, šampaňského i koktejlů.

Další provozovnu s nádhernou venkovní zahrádkou naleznete v areálu Slovanského domu v Praze. V centru Prahy  Ke zmíněným provozovnám nedávno přibyla restaurace Duplex Kogo nacházející se v samém centru Prahy v oblíbeném tanečním klubu Duplex nabízejícím jedinečné výhledy na Václavské náměstí.
Zobrazit více
Naposledy změněno: 30. 8. 2020
23.9.
Komedie: Klíče na neděli

Komedie: Klíče na neděli

Nučice, Střední Čechy
11.9.
Crazy Day

Crazy Day

Rudná, Střední Čechy
24.6.
9.9.
Medová duha

Medová duha

Ořech, Střední Čechy
14.8.
Běhej lesy Karlštejn

Běhej lesy Karlštejn

Bubovice, Střední Čechy