Úvod > Co chcete dělat? > Siddharta Café zcela nový koncept inspirovaný stylem Buddha-Baru
Siddharta Café zcela nový koncept inspirovaný stylem Buddha-Baru
"> "> "> "> "> "> "> "> "> "> ">
+ Přidat foto
Gurmánská turistika

Siddharta Café zcela nový koncept inspirovaný stylem Buddha-Baru

Restaurace a lounge v centru Prahy, navržené ve stylu hravého pop artu, pojmou až 100 hostů, kteří si mohou vybrat z celodenní nabídky jídel, koktejlů či kvalitních vín z naší vinotéky.
Buddha-Bar Hotel Prague se otevřel veřejnosti v lednu 2009 a od té doby získal mnoho dalších ocenění. Můžete začít den výtečnou snídaní nebo si dopřát speciální polední menu. Hotelová restaurace Siddharta Café je ideálním místem pro soukromou návštěvu, obchodní schůzku či společenský event. Využít lze také valet parking a bezplatné WiFi připojení.

Luxusní Buddha-Bar Hotel Prague a jeho restaurace Siddharta Café, potvrdili mimořádnou kvalitu poskytovaných služeb a již potřetí získal Certificate of Excellence od Tripadvisor.com – jednou z největších světových portálů o cestovním ruchu, kde se hosté dělí o své reálné zkušenosti a dojmy z cestování po celém světě. Vliv těchto hodnocení na ostatní cestující se projevuje zejména ve volbě konkrétního hotelu pro jejich příští návštěvu dané destinace.

Pětihvězdičkový Buddha-Bar Hotel Prague tak navázal na celou sérii úspěchů. Naposledy se při příležitosti dne sv. Valentýna umístil v žebříčku prestižního kanadského Reader´s Digest v TOP 10 nejromantičtějších hotelů světa, a vstoupil tak do společnosti luxusních hotelů v Paříži, Benátkách či New Yorku. Restaurace Siddharta Café v pražském Buddha-Bar Hotelu Prague připravila pro nadcházející období nové menu, které se ponese v Euro-Asijském duchu.

Co můžete ochutnat?

Z předkrmů Tagliatelle z kalamárů s koriandrem a nakládaným citronem. Objeví se i tradiční polévka Tom Yum – pikantní krevetová polévka, která se řadí mezi deset nejlepších thajských jídel a stala se synonymem pro tuto světoznámou kuchyni.

Z hlavních jídel se představí Pappardelle s lesními houbami dušenými na másle a kuřecím masem Jerk. Mořský svět zastupuje např. pečený filet z modrohlava s krustou z černých oliv podávaný na rýži s rozinkami a kešu oříšky. Milovníky masa potěší steak z hovězí svíčkové s červenou thajskou omáčkou a zeleninovým cous cousem s mátou. Závěrečnou tečku obstará sladká varianta japonského sushi – nigiri.

Na jídelním lístku jsou i nadále nejoblíbenější pokrmy hostů restaurace Siddharta Café, jako například kuřecí Madras či zdejší vyhlášený dezert – malinové tiramisu.

Lidé sem nechodí jen na oběd či večeři, ale také relaxovat a inspirovat se. Zveme všechny příznivce uklidňující orientální atmosféry a labužnických jídel do restaurace Siddharta Café.
 
Zobrazit více
Naposledy změněno: 12. 8. 2021