!

Upozornění: Vzhledem k aktuálním vládním opatřením jsou akce a provoz turistických cílů výrazně omezeny. Doporučujeme před vlastní návštěvou ověření u organizátora.

Úvod > Co chcete dělat? > Střelnice Mělník
Zážitky

Střelnice Mělník

Když k 7 hektarů trávnatých střelišť a zázemí připočítáte 3 hektary okolního stromového porostu, vyjde vám, že Střelnice Mělník je ideálním místem k aktivnímu odpočinku na čerstvém vzduchu uprostřed přírody v srdci Čech.
K dispozici jsou vám zde čtyři broková střeliště, na kterých si můžete vyzkoušet střelbu na letící asfaltové terče v disciplínách jako je skeet, compak sporting, lovecký parkúr a olympijský či univerzální trap.

Střílet můžete i pokud nevlastníte zbrojní průkaz. Na střelnici se nachází profesionální instruktoři, kteří vám zásady jednotlivých disciplín a manipulace se zbraní vysvětlí, a vy tak můžete svůj volný čas trávit bezpečně a především pohybem, který vás bude bavit. Vždyť  jde taky o sport, se kterým lze vyhrát olympiádu, jako se to podařilo Davidu Kosteleckému v Pekingu.

Svůj střelecký zážitek si můžete rezervovat přímo na stránkách střelnice, v případě, že vlastníte ZP naprosto stačí, když dorazíte na střelnici.

Ta je dobře dostupná autem. Cesta z centra Prahy trvá do areálu v obci Chloumek nedaleko Mělníka pouze 45 minut. V bezprostřední blízkosti veškerého zázemí areálu, jsou návštěvníkům k dispozici dvě parkoviště pro osobní automobily a v případě organizovaných akcí s více účastníky je k dispozici také parkoviště pro autobusy.
Zobrazit více
Naposledy změněno: 3. 9. 2020

Aktivity v okolí

Golf Club Zlonín

Golf Club Zlonín

Zlonín, Střední Čechy
Bruslení na Jiřické tůni u Kostelce nad Labem

Bruslení na Jiřické tůni u Kostelce nad Labem

Kostelec nad Labem, Střední Čechy
Zámek v Měšicích nedaleko Prahy

Zámek v Měšicích nedaleko Prahy

Měšice, Střední Čechy

Ubytování a restaurace v okolí

Na pekárně

Na pekárně

Čakovičky, Střední Čechy
Zájezdní hostinec Na Štěpáně

Zájezdní hostinec Na Štěpáně

Obříství, Střední Čechy