!

Upozornění: Vzhledem k aktuálním vládním opatřením jsou akce a provoz turistických cílů omezeny. Doporučujeme před vlastní návštěvou ověření u organizátora.

Úvod > Co chcete dělat? > Tábořiště Soumarský most u Teplé Vltavy
Ubytování

Tábořiště Soumarský most u Teplé Vltavy

Nabízíme táboření ve stanech, chatkách nebo přívěsech bez elektrického proudu a dalších vymožeností moderní civilizace. V areálu se nachází bufet. Ubytování je možné ve vlastních stanech, přívěsech nebo v pronajatých chatkách.
Tábořiště Soumarský most se nachází na horním toku Teplé Vltavy v těsné blízkosti Národního parku Šumava. Leží asi 7 km západně od města Volar na trase VolaryLenora – Strážný. Nabízí táboření ve volné přírodě bez elektrického proudu a dalších vymožeností moderní civilizace.

Ubytování je možné ve vlastních stanech, přívěsech nebo v pronajatých chatkách. Nejvíce je využíván vodáky, pěšími turisty a cyklisty.

V areálu kempu otevřen obchůdek se základními potravinami. V půjčovně lodí Soumarský most je možnost si pronajmout kanoe a sjet Vltavu v úseku Lenora – Soumarský Most – most u Pěkné – a až na začátek přehradní nádrže Lipno do Nové Pece. Vltava ze Soumarského Mostu protéká Národním parkem Šumava a CHKO Šumava, konkrétně územím takzvaného Vltavského luhu. Kromě turistiky na Šumavě je v okolí možnost výletů na kolech a prohlídky Boubínského pralesa.
 

Pronájem chatek

Kemp nabízí ubytování v dřevěných chatkách pro 3 – 4 osoby. Naše chatky jsou ideální pro rodiny s dětmi, kterým poskytnou dostatečné zázemí pro rodinnou rekreaci v krásné šumavské přírodě. Chatky jsou vybaveny postelemi včetně ložního prádla. Součástí je malá kuchyňka s plynovým vařičem a základním nádobím. V případě chladnějšího počasí je možné chatky vytápět pomocí kamen na dřevo.

Cena pronájmu chatky činí 400 Kč/chatka/den. K této ceně jsou připočítávány poplatky za osoby, auta a další dle platného ceníku.
Zobrazit více
29.5.
25.12.
Pečení chleba v obecní peci v Lenoře

Pečení chleba v obecní peci v Lenoře

Lenora, Jižní Čechy
15.1.
16.1.
Zadovská 30

Zadovská 30

Stachy, Jižní Čechy
12.2.
Lipno Ice Marathon 2022

Lipno Ice Marathon 2022

Černá v Pošumaví, Jižní Čechy

Ubytování a restaurace v okolí

Penzion U Kuboňů Volary

Penzion U Kuboňů Volary

Volary, Jižní Čechy
Penzion u Heřmánků Volary

Penzion u Heřmánků Volary

Volary, Jižní Čechy
Penzion u Kocsisu Volary

Penzion u Kocsisu Volary

Volary, Jižní Čechy
Hotel České Žleby

Hotel České Žleby

Stožec, Jižní Čechy