Úvod > Co chcete dělat? > Taneční kurzy Dance4 Los Cazadores Del Ritmo v Praze
Zážitky

Taneční kurzy Dance4 Los Cazadores Del Ritmo v Praze

Z latino tanců se stal horký magnet, který neustále láká další nadšence, jako star dance. Latino tancování je hitem ve světě. Buďte součástí historie a přidejte se ke stovkám tančících v rytmu Salsy, Bachaty, Zouku nebo Ragga Jamu.
Taneční škola Dance4 Los Cazadores Del Ritmo na Praze 2 používá široké spektrum tanečních metod, které vás dovedou k taneční koordinaci těla, protože neklade důraz jen na jednu techniku. Tanečních postupů je mnoho. Jakmile jednou plně porozumíte časování a vaše základní kroky budou sladěny s hudbou, pak se můžete osvobodit od mechanického sledování základních kroků a můžete experimentovat s improvizací vaší práce nohou, když tancujete se svým partnerem.

Naučíte se vytvářet náhlé změny a uvolnění energie. Naučíte se sdílet taneční parket s partnerkou, tanečním partnerem. Lektoři vám ukáží jak jednoduše krásná může salsa, zouk, samba de gafieira, cha-cha-cha, bachata, merengue, bachatango, lindy hop, kubánská rumba, kizomba, karnevalová samba být, když tanečníci a hudba splynou v jedno.
Zobrazit více
Naposledy změněno: 13. 8. 2021