!

Upozornění: Vzhledem k aktuálním vládním opatřením jsou akce a provoz turistických cílů omezeny. Doporučujeme před vlastní návštěvou ověření u organizátora.

Úvod > Co chcete dělat? > Taverna U Ezopa v Karlštejně
Taverna U Ezopa
"> Taverna U Ezopa "> Taverna U Ezopa - krb "> Jehnecí kolínko s lilkem na cerveném víne "> Bujurdi z reckých sýru "> Cerstvé ryby "> Svetlý ležák pivo Vilém "> Šéfkuchar Dimitrios "> Oslík Ezop - symbol Taverny "> Oslíci z nedaleké domácí ZOO Romantického Hotelu Mlýn "> Gyros pecený na ohni "> Logo Taverny U Ezopa "> Veprové koleno "> Kurecí salát "> Puding s malinami "> Taverna U Ezopa - terasa "> Taverna U Ezopa "> Testoviny s mušlemi "> Taverna U Ezopa "> Taverna U Ezopa "> "> Detská herna "> Kontosouvli na ohni "> Taverna U Ezopa - terasa "> Taverna U Ezopa - parkovište "> Taverna U Ezopa
+ Přidat foto
Gurmánská turistika

Taverna U Ezopa v Karlštejně

Taverna U Ezopa je moderní řecká restaurace, kde si na své přijdou milovníci řeckých specialit. Restaurace se nachází pod středověkým hradem Karlštejn pouhých 25 kilometrů od centra Prahy a dosažitelná pohodlně vlakem z Hlavního nádraží za 30 minut.
Tradiční řecké pokrmy jako jsou Tzatziki, řecké bifteky Jemisto, kuřecí Souvlaki, Baklava a mnoho dalších připravuje řecký šéfkuchař Dimitrios. Ochutnat můžete zejména některou z řeckých specialit na grilu.
 
Prostory řecké restaurace jsou rozděleny do dvou částí, z nichž jedna kopíruje vzhled tradičních řeckých taveren, jež můžete nalézt na řeckých ostrovech, a druhá část nabízí posezení v moderním prostoru s originálními řeckými doplňky. Obě části restaurace jsou navzájem propojeny a jejich útulný vzhled doplňují dva krby. V teplých dnech je otevřena terasa.
 
Restaurace se nachází hned pod středověkým hradem Karlštejnem. Před restaurací je také k dispozici nově upravené parkoviště a pro zpříjemnění návštěvy maminek s dětmi je u restaurace vybudován venkovní dětský koutek. V Taverně U Ezopa jsou cyklisté i motorkáři vítáni.
 
Zobrazit více
Naposledy změněno: 6. 10. 2019

Ubytování a restaurace v okolí

Restaurace v Romantickém Hotelu Mlýn

Restaurace v Romantickém Hotelu Mlýn

Karlštejn, Střední Čechy
Ochutnejte Karlštejnskou medovinu

Ochutnejte Karlštejnskou medovinu

Karlštejn, Střední Čechy
Minipivovar Bobr v Zadní Třebani

Minipivovar Bobr v Zadní Třebani

Zadní Třebaň, Střední Čechy