Úvod > Co chcete dělat? > The M Spa na Starém Městě v Praze
Lázně a wellness

The M Spa na Starém Městě v Praze

M Spa nabízí svým hostům relaxaci v prvotřídních luxusních lázních v jednom z nejlepších hotelů v Praze. Hotel Emblem nedává M Spa jen jejich jméno, ale také těmto úžasným lázním poskytuje skvělé a luxusní zázemí a jedinečný styl.

V elegantních lázních M Spa se nachází sauna, parní lázeň, Kneippův chodník a fitness centrum. Navíc snad neexistuje lepší místo k posezení a relaxaci než přímo na střešní terase lázní kde je navíc situovaná jacuzzi s krásným výhledem na Hrad a červené střechy Prahy.

Zdejší procedury jsou jednoduše oázou klidu, v níž jsou jak místní tak i zahraniční klienti hýčkáni od hlavy až k patě během procedur trvajících od 60 minut do 5 hodin. Profesionální lázeňští terapeuti poskytují péči o tělo i obličej, ale také manikúru, pedikúru a make- up či kadeřnické služby (na vyžádání).

V M Spa najdete produkty Pure Altitude, exkluzivní, pětihvězdičkové lázeňské značky vyráběné ve francouzských Alpách. Tyto výrobky zdejší odborníci vybrali kvůli používání přírodních ingrediencí, rozsáhlé produktové řady péče o pleť a také kvůli jejich všeobecné odborné znalosti v lázeňském průmyslu již od 90. let minulého století. M Spa je jediným nositelem výrobků Pure Altitude v Čechách a na Slovensku.

Zobrazit více
Naposledy změněno: 13. 8. 2021